SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mozliwe?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4128
A co do dyskusji to radzilbym ci ja zakonczyc bo robisz z siebie posmiewisko.Z szacunkiem do wszystkich prawdomownych...

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!! III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
Bolda o najwiekszym sezonowcu to bylo o huderlakxie
zeby nie bylo niepozorumien

pozdro

a tak na marginesie ...
niewazne
mialem juz nie pisac w tym spamposcie

Zmieniony przez - CHDzBRD w dniu 2007-06-10 12:12:21

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14004
moim zdaniem to te twoje 9 cm w 3 miechy to zadna rewelacja i nie sprawa twojej genetyki. poprostu cwiczyles kiedys i po dlugiej przerwie dzieki " pamięci mięśniowej " towje mięśnie sie odbudowaly w krotkim czasie a nawet zwiekszyly troche poprzednie obwody. takze nie podniecaj sie chlopczyku bo nic wielkiego nie dokonales ani nie masz super genetyki ani nie otkryles nic nowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 344
Ty irokes widzisz na zdjeciach jaki jestem tlusty.Faktycznie sam tluszcz to jest.Jak jestes taki kozak to pochwal sie swoimi efektami w jakim czasie i pokaz zdjecia.Jakos w opisie nie masz nic napisanego.Nie bede umieszcac zadnej gazety bo to jest bez sensu.Na zdjeciu moze byc moj kumpel i jemu moge dac gazete.Bez sens.Sten85 to co piszesz to prawda ale w przypadku kiedy wrociliem do cwiczen a co z pierwszym razem?Wtedy bylem chudziudki i wczesniej nie podnosilem zadnych ciezarow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3136
CHDzBRD przeprosiny przyjęte

Wielkie mięśnie masz, ale zje... twarz,zęby jak koń, dupe jak słon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 344
Poza tym po powrocie do treningow zrobilem 8 cm w 7 tygodni....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
a ty sie huderlakx nie przy.p*****laj do Irokeza bo sam nie masz uzupelnionego profilu

mialem sie juz nie udzieleac ale jak czytam takich typow to mnie kurvica strzela

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4128
Oj szkoda tu slow panowie, po co sie urzerac z jakims zakomplesionym czlowiekiem ktory probuje sie dowartosciowac poprzez pisanie takich bzdur i udowadnianie nam ze tak jest naprawde , niech mysli ze jest supermenem i ze w nadzwyczajnie krotkim czasie robi takie efekty.POZDRO dla wszystkich prawdomownych...

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!! III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 344
CHDZBRD po co mam miec uzupelniony inteligencie jak wszystko napisalem w tym temacie?Jeju17 kolejny inteligent ktory niepomyslal nad tym ze jadac mi jak kazdy inny na tym forum zamiast mnie denerwowac powoduje ze poniekat zaczynam sie czuc jak bym byl takim supermanem hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4128
Nie cwicz tyle bo ci na leb siada, ej a moze ty masz tak ze ci miesnie zamiast czegos innego rosna wiesz ale panienki lubia facetow z konkretną stójką dlatego masz takie kompleksy ? jakies konkluzje?

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!! III---III

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZUKAM SILOWNI W CENTRUM GDANSKA

Następny temat

problem z logiem :D

WHEY premium