SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mozliwe?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4128
Ja do pisakownicy?- idz sie pobaw gumowa lala, miesnie moze i masz ale flaki i w zyciu nie chcialbym takich miec co z tych miesni jak dziewczyny ktore maja w bicu 35 sa silniejsza od ciebie...Rob se dalej te miesnie ale dla mnie i tak zostaniesz slabym "flaczkersem"...

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!! III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 344
No dobra tylko jakos nie widzialem ich miesni bo jakos fotek nie ma.Poza tym wiem ze jakbym chcial bylbym duzym kolesiem ale mnie nie bawi juz 47 w lapie jak kiedys.Ja po prostu nie chce tak wygladac.Wole byc sredni.Poza tym na razie mam przerwe w cwiczeniach.A jesli chodzi o sile to juz mowilem wczesniej ze na niej mi wogole nie zalezalo.Najwazniejsze dla mnie zawsze bylo zrobic jak najwiecej cm w jak najkrotszym czasie.Chodzilo mi o wyglad.Nie mowie ze jest on idealny ale to kwestia spalenia troche fatu.A co do jeju17 to malolacie jeden ciekawe czy bys sobie pomyslal o mnie to samo co piszesz gdybysmy sie na ulicy mijali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
dobra ja juz sie wiecej nie udzielam

nara i pozdro

"Jaka by nie była ****a nie bój sie prawdy."

Zmieniony przez - CHDzBRD w dniu 2007-06-11 20:53:34

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
heh netowi spinacze...

ja tam obstaje przy swoim
gość wypracował sobie tą mase i jest to możliwe
aczkolwiek możliwe że nawet połowa to fat w tak krótkim czasie

zdr

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4128
Pomyslalbym ze co to za fraj..er lazi po miescie z gumowa lala ... tyle na ten temat-dla mnie on jest skonczony....POZDRO dla wszystkich prawdomownych

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!! III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 344
Czy na zdjeciach wygladam jak jakis grubas?A do jeju17 ograniczonego chlopczyka-Jestes zwylkym burakiem dla mnie i nawet z moja smieszna dla ciebie sila zjadlbym cie na sniadanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
zakładając że to prawda
co Ty chcesz osiągnąć Tym tematem?
pochwały ?
Masz dobrą genetyke fajnie
moze jakiś rewolucyjny trening?
ja i 99,9% ludzi nie mamy takich przyrostów i pewnie nie mielibysmy nawet jakbysmy robili wszystko tak jak Ty.
Niektórzy tu ciężko pracują żeby zrobić 1-2cm w rok a Ty będziesz po nich jechał że maja zalozmy 40 w lapie po 3 latach czy 2 ? Widocznie nie miałbyś tyle samo zaparcia i siły woli żeby tak się o to starać. Myślisz że jeestes za***isty bo Ci tak rośnie? Co takie od siebie w to wkładasz hę? Myslisz że inni ciężko nie harują jak woły na siłowni żęby coś przybrać? Troche WYOBRAŹNI! większość nie bedzie wierzyć w takie coś bo nikt nie ma tkaich przyrostów więc POMYŚL I DAJ se siana

pochwaliłeś się fajnie...
no to nara

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4128
Po pierwsze burak to twoj stary!Na sniadanie mozesz zjesc cos innego... piz--doscisku.
Po drugie co temat podajesz inne wymiary przyrostow - klamiesz na kazdym kroku.
PO trzecie mowiles wczesniej ze nie masz zdjec starych wogole a pozniej dajesz 2 i mowisz ze znalazles na kompie-kolejna sciema...i upierales sie ze na sucho po czym jak z ciebie zwyli dodales ze brales kreatyne.Masz slaby charakter forumowicze obracaja toba jak chca...a ty co chwila dodajesz nowe opcje wez idz sie schowaj i poplacz to ci dobrze zrobi 16latku i troche wiecej...POzdro dla wszystkich prawdomownych...

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!! III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 344
Jeju jestes zwyklym łochem.Takim to tylko rece lamac.Jestes glupi w h*j bo nie potrafisz nawet czytac ze zrozumieniem.Ktos kto rozumie co czyta nie dopatrzy sie zadnej nezgodnosci w ty co napisalem szczurze jeden.Co do Yarekboy.Po czesci jest to prawda co piszesz.Nie kazdy ma takie same przyrosty,ale jak wytlumaczysz fakt ze mam kumpla ktory cwiczyl wlasciwie tyle co ja,tak samo, i mial niemal identyczne przyrosty(reke mial mniejsza o 2 cm) innego ziomka u ktorego 30 cm w rece zaienilo sie w 36 w 3 miesiace ale on jest skrajnym przypadkim ektomorfika.A temat napisalem bo chcilem sprawdzic czy moje osiagi sa spotykane i chcialem tez napisac jak to osiagnalem zeby inni sprobowali moich metod ale chyba nikt z nich nie skorzysta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4128
Nah pier............doli isz glupoty to przedstaw nam swoj plan treningowy(tylko konkretnie) dokldanie to kazdy zrozumie i byc moze przyzna ci racje fachowcy poddadza go ocenie i tyle a nie ciagle cos sciemniasz

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!! III---III

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZUKAM SILOWNI W CENTRUM GDANSKA

Następny temat

problem z logiem :D

WHEY premium