SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mozliwe?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 344
NIe mam fotek ale postaram sie wrzucic.A co postu Grzegi to naucz sie czytac ze zrozumieniem.Wazylem 85 kg 2 lata temu po 3 miesiacach cwiczen a teraz z wagi 75 w ciagu 7 tygodni dojechalem do 93 kg i 43 w rece a wtedy bylo 41.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8209
9 cm w 3 miechy ?
To za rok pewnie w klatce będzie 200 a w bicepsie 60 zgadza się ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Bez obrazy ale to chyba lekka przesada, jeszcze z tą klatą bym sie zgodził ale 9cm w łapie po 3 miesiącach. A może są ludzi i są robocopy??
Chociaż niewykluczone że czasami tak sie zdaża genetycznie że ktoś bardzo szybko rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1436
że tak powiem jakbyś dupe kłuł 5 razy dziennie sterydami miałbys problemy ...
no chyba że kłułeś 10 razy dziennie nowymi amerykańskimi wynalazkami...

Nie ma ludzi nie do zajechania....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
huderlax nie sluchaj ich!!
nikt z nich si nie zna, a oni ci tylko zazdroszcza!!
gino kiedys tez tak zwiekszal wymiary nawet w krotszym czasie!!








Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 344
Nie wiem czy wy wszyscy myslicie ze sprawiloby mi jakas radosc wkrecenie was ze to prawda i mowienie sobie "jest uwierzyli mi na tym forum,ale fajnie!!!".Badzcie powazni...Dla mnie zanim zaczalem cwiczyc tez wydawaloby mi sie malo prawdopodobne ale jednak.Nie wiem zamiast pytac sie jak to zrobilem to kazdy ma ze mnie zwale.To jest smieszne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
to czemu sie chwalisz, chyba musi ci to sprawiac radosc

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 344
Z jednej strony moze chcialem sie pochwalic ale czy ktokolwiek z was by tego nie zrobil gdyby mial tak szybkie efekty.Myslalem tez ze bedziecie sie pytac jak to osiagnalem i chcialem wam po prostu napisac moze wam tez by poszlo lepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
Nie wiem zamiast pytac sie jak to zrobilem to kazdy ma ze mnie zwale

a ja jestem ciekawy wiec pochwal sie


pzdr

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Moj sposob na takie efekty to mordercze treningi powtorzenia wymoszone i oszukane za kazdym razem i oczywiscie zelazna dieta.
i masz ilna odpowiedz

moze to cos z tą żelazną dietą.. ale hantli raczej nie jesz ??

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZUKAM SILOWNI W CENTRUM GDANSKA

Następny temat

problem z logiem :D

WHEY premium