SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

motywacja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Dokładnie. Można wszystko ale z umiarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 132 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3460
pipson ostatnio miałem podobna sytuacje ale też odmówiłem

no ale wiecie czasami zdaza sie pare piwek a potem żal bo wszystko jakos gorzej idzie na trteningu

Życie jest naszym nauczycielem i za wszystko wystawia nam oceny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3680
kamil1982 ja mam tak samo
jak by mozna bylo to bym chodzil na silownie codziennie :P:P:P

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27795
Wedlug mnie trzeba polubic kazda partie.Nie tylko klate i bic,ale wszystko.Ja np.trening plecow lubie,poniewaz uzywa sie najwiekszych ciezarow,nogi:w przysiadzie tez mozna niezle poszalec.Reszte kazdy lubi
.Poza tym,idac na trening mysle ze moge cos poprawic,zmusic sie do jeszcze ciezszej pracy.Czestotliwosc:tez bym czesciej chodzil na silke
,ale miecho musi sie zregenerowac aby podjac nowy boj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
mozna zmienic dyscypline...





na szachy na przykład :-&

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
&amp hehe
poczytaj nieco wypowiedzi Arnolda na temat motywacji i wizualizacji to dopiero zobaczysz co mozna z wlasnym mozgiem zrobic w tym sporcie. Motywacja jest podstawa.

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 132 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3460
premium jak masz jakieś linki do wypowiedzi Arnolda mógł bys wrzycic
przydało by sie nie tylko mi ale i innym w podobnej sytuacji
jeśli macie jakieś motywujace teksty na ten temat to wrzucajcie linki
poczytam sobie
z góry dziekuje

Życie jest naszym nauczycielem i za wszystko wystawia nam oceny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
nie brakuje mi motywacji, czy chęci treningu; moze dlatego, że mam z góry ustalony cel i to nie cel krótkotrwały (np. że za 4tyg. wycisne 120kg) tylko długotrwały...wracając 1sierpnia na siłownie (po 4mcznej przerwie wakacyjno-maturalnej ) postanowiłem, że do czerwca/lipca przyszłego roku miesięcznie chce dołożyć ok.1kg masy (i to jest mój cel) Narazie jest z lekką nadwyżką, wiem że z każdym - kolejnym miesiącem bedzie trudniej <szcegolnie jak przyjdzie wiosna i cieplejsze dni> ale to jest własnie moja motywacja

Fakt,ze przez to iż siłowni (treningom, diecie, itd) i ogolnie zajeciom sportowym <dodatkowo siatka, studia na AWF, pływanie) poswiecam zbyt duzo czasu, przez co np.tracę w życiu prywatnym dużo no ale powtarzam sobie "przyjdzie lato...to poszaleję" i jakoś leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
kiedys bylo tu:

http://nsm.com.pl/~nat/arnold.htm - sekrety treningowe Arnolda (w tym cala masa o motywacji) - ale juz nie dziala

a to link na sfd, jesli sie cos uaktualni to na koncu posta napiszą:
https://www.sfd.pl/temat145512/

Jesli chcesz, to daj e-maila, moge wyslac bo mam na kompie.

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 132 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3460
no racja tamten link nie chodzi a post juz ponad rok chyba ale dzięki za chęci a i wysłałem maila do premium
czekam na odpowiedź no i na te artykuły
dzieki i pozdro

Życie jest naszym nauczycielem i za wszystko wystawia nam oceny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HELP ME ME

Następny temat

system zmniejszenia obciazenia

WHEY premium