SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

motywacja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 378
no to jestem na drugim dniu poprawy swoje sylwetki:) jak narazie cwiczonka i dieta dobrze idze. no ale ciezko u mnie troche z silna wola i motywacja, boje sie ze po tygoniu juz nie strczymi jej i ze znowu zrobie z siebie smietnik na jedzenie. jakie sa wasze sposoby na umotywowanie sie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4363
Najlepszy...? Popatrzec w lustro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4148
Rozstanie z panna :) genialna motywacja, trzeba się było ruszyć na siłownie i popracować nad sobą by zlikwidować pozostałości po związku (zapuściłem się). Nagle mi sie dużo czasu zrobiło i dostawałem fioła w domu. Po 4mc jak mnie była zobaczyła to jej szczęka opadła jak się zmieniłem. Pozatym to działa jak nakrotyk. Gdy widzisz, że ćwiczenia i dieta dają rezultaty niechcesz przerywać. Idziesz ulicą i widzisz, że panny zatrzymują na tobie na chwile wzrok bo widzą, że fajnie wyglądasz. Wszyscy dookoła cię chwalą za zmianę w wyglądzie i zauważają, że masz jakieś mięśnie. Stajesz przed lustrem i obserwujesz, że masz jakieś efekty. Na siłowni porównujesz się do innych i widzisz, że nie jesteś już tym który bierze najmniejsze obciążenia. Wychodzisz z treningu i czujesz się super. Wejście na 2 piętro nie przyprawia cię o zadyszke. Potrafisz zmobilizować się by dogonić autobus. Lepiej wyglądający kolega, który drwił sobie zawsze z ciebie nagle przestaje a ty odkrywasz, że to on zaczyna wyglądać beznadziejnie, a ty coraz lepiej.

Wszystko to się składa na motywację. Niby takie drobnostki ale jakże ważne bo czasem pomagają się zmusić do trenowania nawet gdy ci się zbytnio niechce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 752
SlickPL za***iście napisałes <brawo> , z panną miałem podobnie :D

wilk_

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można tak zrobić?

Następny temat

kiedy rzeźba???

WHEY premium