SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

modelowanie ud i brzucha

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek : 22
Waga : 49
Wzrost : 163cm
Obwód w biuście(1) : 85
Obwód pod biustem : 73
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 67
Obwód na wysokości pępka : 76
Obwód bioder (3): 90
Obwód uda w najszerszym miejscu: 51
Obwód łydki : 34
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz : talia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) 3xw tyg bieg 8km; ćwiczenia aerobowe (brzuch) 5xw tyg; fitness z filmikami.
Co lubisz jeść na śniadanie: musli z jogurtem , owsiankę, kanapki z wędliną, serem, sałatą pomidorem i papryką.
Co lubisz jeść na obiad : chude mięso+warzywa + ryż/kasza
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : kefir z owocami.
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia:
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej : bieganie, ćwiczenia w domu.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : brak


Witam!
Już dłuższy czas przyglądam się forum, ale jakieś 3 miesiące temu stwierdziłam, że trzeba zakasać rękawy i wziąć się za siebie. Zaczęłam regularnie ćwiczyć, odstawiłam słodycze. Ale cały czas miałam jakieś mniejsze czy większe potyczki. Dziś nadszedł dzień, w którym podjęłam decyzję,że chcę się ostro wziąć za siebie. Jak nie teraz, to kiedy?;) Mam w sobie mnóstwo determinacji. Zrobię wszystko, by osiągnąć mój wymarzony cel, a moim celem jest pozbycie się tłuszczyku z ud, ich wyszczuplenie i wysmuklenie oraz pozbycie się tłuszczyku z dolnej części brzucha i wysmuklenie talii.

Kalorie:


Treningi:
Poniedziałek:
-Turbo spalanie z Chodakowską

Wtorek:
-bieg ciągły 50 min

Środa: 3 x 15 min:
ABS z Mel B
Nogi z Mel B
Pośladki z Mel B

Czwartek:
-bieg ciągły 50 min

Piątek:
Turbo spalanie z Chodakowską

Sobota: 3 x 15 min:
ABS z Mel B
Nogi z Mel B
Pośladki z Mel B

Niedziela:
-bieg ciągły 50 min
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Że się wtrącę....




Proszę poczytać ze zrozumieniem chociaż parę dzienników, a może sama Pani zauważy, że nie jedna osoba tutaj dopiero zaczęła odnosić rezultaty po zniwelowaniu rad pseudodietetyków.


Nie w porządku jest, że przychodzi Pani po poradę i obraża innych użytkowników i do tego bardziej kompetentnych.

Jeśli Pani faktycznie czytała forum to może wart jeszcze raz na spokojnie.



Tyle z mojej strony.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-11-13 00:44:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
za dużo aero by zrealizowac te cele,
I jakaś regeneracja przy planie treningowym tez powinna być zaplanowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Treningi:
Poniedziałek:
3 x 15 min:
ABS
z Mel B
Nogi z Mel B
Pośladki z Mel B


Wtorek:
-bieg ciągły 50 min

Środa:
regeneracja

Czwartek:
-bieg ciągły 50 min

Piątek:
Turbo spalanie z Chodakowską

Sobota:
regeneracja

Niedziela:
-bieg ciągły 50 min



2 dni na regenerację... Jakieś zmiany jeszcze proponujesz? ewentualnie ćwiczenia na które mogłabym podmienić te które wykonuję ?

Zmieniony przez - anuleczka225 w dniu 2013-11-12 18:41:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3639
hej, anuleczka! piszesz, że dłuższy czas przyglądasz się forum... ale my tu generalnie żelastwo przerzucamy... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem, wiem:) dlatego zadałam pytanie o zmiany:)zwykle wykonywałam wymienione przeze mnie ćwiczenia , ponieważ wydawały mi się najprostsze i skuteczne ( dlatego też wspomniałam o mniejszych i większych potknięciach). Myliłam się, niestety. Dlatego też zwróciłam się o pomoc tutaj;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3639
mnie się wydaje, że jak zaczniesz jakiś trening siłowy dla początkujących 3xtyg, to nie będzie źle, oswoisz się z ciężarami, a w międzyczasie ktoś mądrzejszy może się wypowie... no ale najważniejsze - to dieta, ale to już na pewno sama wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Tutejsza mądrość mówi że brzuch robi się w kuchni..
A na mięśnie brzucha to nie brzuszki tylko martwy ciąg, przysiady... Tam brzuch pracuje potwornie. Dlatego też w treningu FWB Szefowej nie ma oddzielnych ćwiczeń na na tą partię ciała.
Nie da też się ukryć że te wymienione wyżej ćwiczenia mobilizują praktycznie wszystkie mięśnie (nawet twarzy jak ciągniesz solidny ciężar).
A długotrwałe bieganie wcale nie jest wskazane.
http://potreningu.pl/artykuly/2018/
http://potreningu.pl/artykuly/2345/trening-brzucha---bez-brzuszkow

Zmieniony przez - Corum w dniu 2013-11-12 22:21:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Co to za oszukiwanie, że się forum czytało, jak nawet regulaminu nie przeczytałaś, nie wspominając o inncyn dziennikach? Gdybyś to zrobiła, to wiedziałabyś, w jakim kierunku powinny iść zmiany.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z czego to wywnioskowałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
anuleczka225
Z czego to wywnioskowałaś?

Oj...
Mam nadzieję że Saida się nie obrazi jak ja odpowiem (nota bene - ja po uwadze tej Pani to czym prędzej za regulamin Działu znów się wzięła..)

Masz tam napisane wyraźnie: ankieta, wklejona miska z jedzeniem, zdjęcia. I lektura załączonych linków.
Wybacz - ale u Ciebie tego brak (oprócz ankiety...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
anuleczka225
Z czego to wywnioskowałaś?


Patrząc na Twoją dietę i trening.
Od razu widać, że NIE czytałaś.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba na 40-tkę

Następny temat

Trening siłowy +aeroby

WHEY premium