SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

migotka - uczy sie zdrowo zyć

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bez tabelek pomiarowych nic i tak nie powiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3515
UNKNOVVNhehe 30kg?? :) narazie to nierealne, robiac cwiczenia hantelkami 2/4kg jestem cala mokra to przy 30 kg chyba bym padla.. l(

obliques wiem wiem :)

mierzenie jest planowane na jutro rano ;)

suplementy:
tran, magnez, probiotyk, kwas folio

trening: rower 1h
dzisiejsze jedzonko:





Zmieniony przez - migotka w dniu 2012-07-07 21:29:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Migotka, dla mnei ten zestaw hantli jest malo rozwojowy.

Zobaczysz jak szybko przestanie cie wystarczac... Pomysl takim z wieksza iloscia talerzy, bo jak robic np progres w wykrokach czy MC? Zeby w nogach pobudzic miesnie, to tzreba im dac niezlego kopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
to na bica uginanie zrobisz 2kg nie pisz nawet, że Ciebie te 2/4kg męczy bo na co dzień więcej podnosisz, a pocisz się bo jest gorąco, zgrzanie nie wydaję mi się, że jest wyznacznikiem dobrego treningu ubierzesz się cieplej to też gorąco

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3515
Bunia77,UNKNOVVN myslalam ze taki wystarczy.. ok przemysle sprawe

wczoraj bylo 3 intesywne godziny jezdzenia rowerem, pogoda nie pomagala ;]
ponizej tabelka z mierzenia, po ostatnim skoku waga zmalazla ;)


i jedzonko na dzis


]

Zmieniony przez - migotka w dniu 2012-07-09 16:06:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Migotka, z calym szacunkiem... Wywal te wage do pawlacza czy do piwnicy. Waz sie albo wcale albo raz na miesiac... wazne sa obwody, a nie waga. Lepiej miec wysportowane umiesnione cialo z mala iloscia tluszczu niz byc skinny fat

Obwody leca w dol, tego sie trzymaj i na tym koncentruj swoje wysilki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3515
Bunia77 tak jest!!!
zawsze patrzylam na wage.. wiem ze obwody są ważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 120
Martucca
Witam

No, niunia, swojej płodności to na pewno tym dukanem nie pomoglaś Samice szczurów trzymane na diecie białkowej stają się bezpłodne
Patrząc na sylwetkę również widać, że ta cudowna kuracja zostawiła swój ślad. Poprzednio miałaś sylwetkę estrogenową: wąska talia, mocniejszy dół, krągłe biodra, dobra tolerancja węglowodanów. Obecnie, po Twojej sylwetce widac, że masz problem z gospodarką insulinową (boczki), kortyzolem (brzuch) i tarczycą (tłuszcz na żebrach)

Tu się trzeba bardzo przyłożyć i z dietą i z suplementacją. Napisz no jakiś swój dotychczasowy jadłospis; nie musi być kaloryczności, interesują mnie same produkty w posiłkach.


Jak się można Martucca skontaktować w celu porady apropo wpływu hormonów na sylwetkę i jak z tym sobie poradzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3515
suplementy:
tran, kwas foliowy, magnez, probiotyk, ziółka
trening
rozciąganie
bieg 20 min
rowerek 20 min
jedzonko


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Migotka, wszystko Ok, ale nastepnym razem kup sobie zwykly tlusty twarog a nie 'light'a wiejskeigo

Dajesz rade jesc normalnie, czy ledwie wciskasz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odtłuszczanie pączka - redukcja!

Następny temat

Chce schudnac z nog! Help!

WHEY premium