SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięśnie z tłuszczu"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
"Budowanie masy/redukcja tłuszczu jednocześnie nie zależą od Twojego uporu, a od zmian hormonalnych zachodzących w Twoim organizmie gdy zaczynasz trenować. Nie trwa to wiecznie, zazwyczaj do kilku miesięcy" Koniu 151

czy ktos bliżej potrafiłby wyjaśnić na czym polega ten proces jednoczesnego budowania masy i redukcji fatu? zastanawia mnie szczególnie fakt, że na ujemnym bilansie mogą -jak z tego wynika-powstawać mięśnie?

"trwa to do kilku miesięcy"-kurcze to sporo!!!

będę wdzięczna za przybliżenie tematu lub jakis link z przekierowaniem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 327
Dodam, że chciałbym ważyć tak z 90 kg ale tzw. suchej masy i lubię biegać, tydzień temu pół maraton przebiegłem, nie chce się nastawiać tylko na bieganie, po prostu chciałbym spalić tłuszcz a mam go troszkę, a jednocześnie "obwody" zamienić na czysty mięsień. Jeśli możecie to pomóżcie...z góry DZIĘKUJĘ!!!

"...nawet w chwili złej nigdy nie opuszczę Jej..." CRACOVIA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
świat początkujących rządzi się swoimi zasadami, nie ma czegoś takiego jak bilans itd, na początku jedząc płatki na mleku i chleb z pasztetem będziesz redukować fat i budować mięśnie, dziwi mnie(płeć?)że tego nie doświadczyłeś/aś.

i źle rozumiesz stwierdzenie - nie napisałem nic, że mięśnie powstają z tłuszczu.

pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-10-30 09:58:41

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
gdzie można więcej o tym poczytać?

z tymi "mięśniami z tłuszczu" to miała być przenośnia-chciałam coś dopisać w tym tytule ale za szybko kliknelam i mi ucięło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
poszukaj jakiegoś tematu typu "dlaczego początkujący nie potrzebują supli" lub panienek piszących "że ćwiczą na siłowni, odchudzają się a waga stoi"

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
hola hola ja tez zaliczam sie do takich panienek u ktorych mimo diety i treningu wskazowka ani drgnie-generalnie mam rozumiec, ze moje miesnie zyskuja a fatu troszku ubywa najprawdopodobniej?-wybaczcie ta lopatologie ale wole pytac niz udawac ze sie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
tak, prawdopodobnie tak jest, automatycznie - więcej mięśni, mniej tłuszczu = znaczne obniżenie bf.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-10-30 16:14:25

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
o ja!!!! :)
musze znalezc wiecej na ten temat
DZIEKI Koniu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 793
tak się po prostu mówi że jeżeli ktoś jest "gruby" to zamienia to na mięśnie, chodzi w tym o to że osoby chude muszą nabrać masy żeby dopiero budować mięśnie itd , a osoby zalane mają niby prostszą drogę ale i trudniejszą z drugiej strony, bo jeżeli prawidłowo spalą fat to już tylko rzeźba , czyli analogicznie chudzielec musi nabrać masy rzeźbić co jest odrobinę trudniejsze ale oczywiście wszystko zależy od przemiany materii itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
aha
ale rozmawiamy o czymś innym.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 327
Witam! Przepraszam jeśli nie w tym dziale ale problem mam podobny: ważę jakieś 96 kg i ćwiczę siłowo od 4 lat. Mięśnie nie wyglądają za fajnie bo jest na nich trochę fatu, do tego brzuch i uda. 2 miesiące temu zacząłem biegać i na razie na siłke sie "obraziłem". Biegam już po 16 km 4 razy w tyg...co wy na to? Jest to rozwiązanie żeby zrzucić tłuszcz a potem wrócić na siłkę ale w planie uwzględnić już bieganie? Pozdrawiam!!!

"...nawet w chwili złej nigdy nie opuszczę Jej..." CRACOVIA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
bez siłki zrobi się z Ciebie wieszak, spalisz mięśnie, a co za tym idzie trudniej będzie spalać tłuszcz- więcej mięśni - więcej spalanych kalorii.
jak wygląda dieta?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja bez diety !

Następny temat

Pomoc przy ułożeniu diety redukcyjnej

WHEY premium