SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięśnie z tłuszczu"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 793
Bieganiem przy tej wadze palisz miesnie i obciazasz stawy, kolega wyzej dobrze mowi im wiecej miesnia tym wiecej spalisz kalorii , polecam trening obwodowy na silce diete i po kazdym treningu 30 min aerobow bieznia , rowerek, orbirek, steper, ja przed wakacjami wazylem 117 kg teraz 105 , brzucha o wiele mniej i ladnie miesnie sie rzezbia. pilnuje treningu i diety, bez diety odpowiedniej nic nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 327
Dzięki za odp. Dieta...generalnie staram się jeść często i w małych ilościach, nie jadam fast foodów, ziemniaków, generalnie pustych kalorii, do tej pory stosowałem dietę wysoko białkową, ale ZERO aeroby, nie wiem jak teraz do tego podejść, gdy włączyłem do treningu bieganie...

"...nawet w chwili złej nigdy nie opuszczę Jej..." CRACOVIA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 327
Dodam, że chciałbym ważyć tak z 90 kg ale tzw. suchej masy i lubię biegać, tydzień temu pół maraton przebiegłem, nie chce się nastawiać tylko na bieganie, po prostu chciałbym spalić tłuszcz a mam go troszkę, a jednocześnie "obwody" zamienić na czysty mięsień. Jeśli możecie to pomóżcie...z góry DZIĘKUJĘ!!!

"...nawet w chwili złej nigdy nie opuszczę Jej..." CRACOVIA!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja bez diety !

Następny temat

Pomoc przy ułożeniu diety redukcyjnej

WHEY premium