SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 423
witam
mam pare pytań na temat tego jak przybrac na masie.
mam 17lat
182cm
68kg
typ ektomorficzny(jesli to ten chudego)
ćwicze jakieś pół roku i początkowo masa szłą do góry ładnie ale ostatnio coś nie za bardzo. wiem że najważniejsza jest dieta, więc czy moglibyście mi dac jakąś propozycję albo chociaz napisac czego wcinać dużo.
do tego mam wpc ostrowia i kreatyne, ktora mi sie kończy. nie iwem czy dokupic tą kreatyne co miałem: total creatine megabol(co o niej sądzicie??).(i takie pytanie czy monohydrat kreatyny to to samo co kreatyna?? jesli nie to co jest lepsze??)
zastanawiam sie jeszcze nad kupnem hmb. czy dało by to jakiś większy efekt??
albo moze jakies tabletki typu testosterol czy biosterol, bo mozna sie spotkac z roznymi opiniami na ich etma niktorzy piszą ze są supeer inni ze nic nei dają
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Posty podwieszone.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
witam
mam pare pytań na temat tego jak przybrac na masie.
mam 17lat
182cm
68kg
typ ektomorficzny(jesli to ten chudego)
ćwicze jakieś pół roku i początkowo masa szłą do góry ładnie ale ostatnio coś nie za bardzo. wiem że najważniejsza jest dieta, więc czy moglibyście mi dac jakąś propozycję albo chociaz napisac czego wcinać dużo.
do tego mam wpc ostrowia i kreatyne, ktora mi sie kończy.
jadles kreatyne bez diety ?
nie iwem czy dokupic tą kreatyne co miałem: total creatine megabol(co o niej sądzicie??)
nie dokupuj, uloz diete i pocwicz 5-7 miesecy na sucho, pozniej zlap sie za odzywki
.(i takie pytanie czy monohydrat kreatyny to to samo co kreatyna?? jesli nie to co jest lepsze??)
sa 3 rodzaje kreatyny
zastanawiam sie jeszcze nad kupnem hmb. czy dało by to jakiś większy efekt??
bez diety zaden suplement nie da Ci wiekszego, zamierzonego efektu
albo moze jakies tabletki typu testosterol czy biosterol, bo mozna sie spotkac z roznymi opiniami na ich etma niktorzy piszą ze są supeer inni ze nic nei dają
zajrzyj do postow podiweszonych tam ulozysz diete. Zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 423
no diete zawsze sie ma jakąś, starałęm sie jesc jak najwięcej i najczęściej(troche o tym czytałem) ale nie liczylem kcal i napewno nei byla to profesjonalna dieta.
a czemu nie kupować kretyny i cwiczyc na sucho?? z kreatynom zawsze byla większa siła. i to az tak dłógo
mowisz ze są 3 rodzaje kreatyny, który jest najlpszy, albo który najlepiej kiedy brać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
A kreatyn jest więcej niż 3 rodzaje a każdy działa tak samo. Zeby były przyrosty skoncentruj się na diecie a nie na suplementacji.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Kogaion w dniu 2008-08-11 16:46:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 kg w dół bez aerobów w 2 tyg ;>

Następny temat

Trening rano - co jeść??

WHEY premium