SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

martwy ciąg - prośba o opinie wykonania : video

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
miałem problemy z tym ćwiczeniem dużo oglądałem na yt jak się robi to ćwiczenie , ale w ciąż do końca nie jestem pewien czy dobrze to ćwiczenie robię , dlatego nagrałem krótki filmik - trenuje sam w domu ze swoim sprzętem kupionym przepraszam za to przestawianie kamery na początku . A OTO MÓJ FILMIK



ćwiczenie wykonane na na 180 CM sztandze z małym ciężarem 20 KG
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
wideo wykonane ok, dal bym jeszcze jedno z innego kata i jakies slow motion do tego.

teraz czekamy na ten MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
stoisz o wiele za daleko od sztangi ,masz nawet za maly ciężar aby wymusią odpowiednią technike ,za wysoko trzymasz dupe nie odkładasz ciężaru na ziemie ,stań blizej tak żeby jak zlapiesz za sztange piszczel dotykał gryfu ,sztange ciągnie sie po piszczelach jak najbliżej środka ciężkości ciała --jest bardzo źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2498
po pierwsze wykonujesz jakiś dziwny tuch podczas prby opuszczanie ciążaru, zatrzymujesz gryf i jedziesz dalej. Ruch powinien byc plynny. Poza tym sztangę prowadzisz "po nogach", powinna sunąć po ciele - Ty ją odsuwasz od siebie. Na filmiku tego nie widać ale wydaje się ze nie prostujesz się do końca i to kolejny bład. Na koniec - nigdy nie odstawiaj ciężaru w ten sposób, o ile przy takim małym ciężarze to nie ma znaczenia to przy wynikach maksymalnych dla Twoich możliwości możesz jedynie sam siebie uszkodzić. Odstawiaj cięzar jak bys wykonywał ostatni ruch opuszczania i po prostu kładź go na ziemi. Wykonywanie takiego kociego grzbietu podczas tak wymagającego siłowo ćwiczenia jak MC narazić Cie może na bolesne kontuzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2498
poza tym założyłeś za mały ciężar żeby cokolwiek wykonać poprawnie. Przy ciężarze gdzie będzie Ci choć troszke cięzko jesteś w stanie wypracować jakąś technikę. Przy odpowiedniej wadze ciężar sam będzie Ci sie układał w sposób bardziej poprawny (nie bedziesz w stanie odsuwać go od ciała jak do tej pory')
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Dobra dzięki za informację jutro nad tym popracuję .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Technika tragiczna.
Poruszasz się,jakby ktoś Ci wsadził kołka w tyłek.

Obejrzyj jakiś dobry tutorial i nagraj film z wymagającym ciężarem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Takiej interpretacji tego ćwiczenia to jeszcze nie widziałem.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch- ćwiczenia.

Następny temat

Ocena planu treningowego.

WHEY premium