SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marszobiegi i nie chudne

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie zjadlam ten slynny placek, o matko ! czy wy te ilosci podajecie jak dla slonia ??? dobrze ze nie zrobilam zgodnie z przepisem bo jeszcze wiecej by poszlo w kosz. Z powodu braku platkow w moim placku znalazlo sie tylko 40 g musli, dwa bialka i jedno cale jajo (dorzucilam jeszcze czubata lyzke otrab pszennych bo czytalam ze dzialaja jak "miotla" w naszych jelitach). Jka juz to zmiksowalam (nie mam niestety "szejkera" :) i wylalam na patelnie to hmmm sporo tego bylo. Pierwsza proba obrocenia na druga strone sie nie powiodla :) chyba za szybko chcialam to zrobic. Jak juz wypakowalam placka z patelni na talez okazalo sie ze jogurtow tez nie ma (pewnie brat kiedys wymiotl z lodowki :) heh wiec pozostal mi tylko dzem. Mysle ze lyzeczka niskoslodzonego dzemu nie zaszkodzi :) jak juz pisalam - rano zazwyczaj tylko na slodko. W polowie jedzenia mialam juz dosc, nie wiem tylko czy z powodu ilosci czy smaku. Gdy natalezu spoczywal jeszcze kawalek powiedzialam BASTA, przeciez nie chce sobie tak na wstepie obrzydzic jedzenia. Mam wiec zatem pytanie. Jak mam dostarczyc organizmowi odpowiednie dawki bialka skoro nie jestem w stanie zjadac go w takiech ilosciach jak potrzeba ?
(a na zakonczenie dodam ze w mojej lodowce akurat nie ma juz nieczego co nadawaloby sie na moja diete, tak jak zawsze jest sporo chudego bialego sera - na ktorego zreszta nie ma chetnych- sporo jogurtow, jajek, chudych wedlin z indyka czy kury, warzyw tak dzisiaj sprzysieglo sie przeciwko mnie i zostaly same "niejadalne" produkty :) i jak tu sie odchudzac :) zaraz zrobie ogromna liste co trzeba kupic i wysle kogos po nie albo sie sama przejade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytam i czytam i mam coraz wiekszy metlik w glowie. Juz nie wiem czy mam liczyc bialko, patrzec na kcal, czy indeks glikemiczny. Dla was to pewnie calkiem proste ale ja nie wiem na czym mam sie skupic. Nich mi ktos pomoze z ulozeniem tego wszystkiego bo nie bardzo daje sobie rane. Bo czym mam calkiem zrezygnowac z makaronu i ryzu ? czy moge polaczyc makaron z lososiem (znam pyszny przepis na paste), a co z serem feta ? nie moge sie go doszukac a mama kupuje taki light i nie wime czy sie przyda , co z kotletami sojowymi i zielonymi oliwkami ? ehhhh chyba sie rzucilam z motyka na slonce. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 361
Witajciemoi wierni,

anoola, dobrze, ze tu trafilas.Podpurke masz u termitka, Amazone i kruszka
no i oczywiscie u mnie tez.
Nie poddawaj sie tylko cwicz i jedz wedlug diet.
Oj!!! ja juz dawno bym to rzucila.Poczatek jest ciezki ale dasz rady napewno!! Wierzymy w Ciebiepamietaj

Przytulnego wieczorku zycze ...buzka dla Was wszystkich
pai dziekiiiiiiiii

Elzbieta

Elzbieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 361
Ide pobiegac (5km) pomysle o Was


Elzbieta

Elzbieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
zaraz zrobie ogromna liste co trzeba kupic i wysle kogos po nie albo sie sama przejade :)

wyslij kogos bo sama mozesz kupic ciutke zaduzo tego czego nietrzeba, chyba ze twa silna wolna nie da. Beda juz na zakupach czytaj etykiety i wybieraj produkty o niskiej zawartosci tluszczy oraz ww zadnych pasztecikow, przeksaek, zupek z proszkow, itp itd

Mam wiec zatem pytanie. Jak mam dostarczyc organizmowi odpowiednie dawki bialka skoro nie jestem w stanie zjadac go w takiech ilosciach jak potrzeba ?

rozbijajac na 6-7 porcji niemozesz tego dostarczyc niema co sie lamac na dzien dobry az tyle niewladujesz bilaka w siebie
zacznij powoli zwiekszac ilosci przyjmowanego bialka np 5% co 2-3dni wiecej


tak jak zawsze jest sporo chudego bialego sera - na ktorego zreszta nie ma chetnych- sporo jogurtow, jajek, chudych wedlin z indyka czy kury, warzyw tak dzisiaj sprzysieglo sie przeciwko mnie i zostaly same "niejadalne" produkty :)

CHUDY SER OKI MOZE BYC TYLKO NIE NANOC ZE WZGLEDU NA CUKIER, JOGURTY TROCHE GORZEJ ZNOW LAKTOZA, JAJKA NI BIALKA SA W NICH INDYK CZY KURA TEZ OKI NA CIEMNE PELNE PIECZYWO I JUZ JEST COS DO ZJEDZENIA
NIEJADALNE ZALEZY JAK NA NIE SPOJRZEC

Czytam i czytam i mam coraz wiekszy metlik w glowie. Juz nie wiem czy mam liczyc bialko, patrzec na kcal, czy indeks glikemiczny.
LICZ BIALKO JAK COS TO BEDZIEMY POPROSTU WYMIENIAC PRODUKTY O PODOBNEJ ZAWARTOSCI BIALKA LATWIEJ I SZYBCIEJ JAK IG CZY KCAL SIE SUGEROWAC

Nich mi ktos pomoze z ulozeniem tego wszystkiego bo nie bardzo daje sobie rane
PYTAJ O KONKRETNIE O CO CHODZI

Bo czym mam calkiem zrezygnowac z makaronu i ryzu
NIE GDZIES GO DO OBIADU CZY COS MOZESZ DODAC RYZ LEPIEJ CIEMNY NIELUPANY ZE WZGLEDU NA JEGO DLUGI OKRES WCHLANIANIA, MAKARONY KASZE JUZ TROCHE GORZEJ ALE ILE MOZNA TO SAMO NONSTOP JESC ?

czy moge polaczyc makaron z lososiem (znam pyszny przepis na paste),
JAK TAK JAK PISZE OKI, JAK DODATKI MAJONEZ PRZYPRAWY(SOL) ITP ITD TO NIE

a co z serem feta
SMACZNY BYL ....

nie moge sie go doszukac
POCZYTAJ CO NA OPAKOWANIU PISZE W STU GRAMACH ... POMNOZ PRZEZ WIELOKROTNOSC ZAWARTOSCI W OPAKOWANIU I JEST :)

co z kotletami sojowymi i zielonymi oliwkami
SOJA OKI ALE RAZEM NP Z 1 CYCKIEM Z KURCZAKA ZE WZGLEU ZE SAMO BIALKO ROSLINNE JEST NIEPELNOWARTOSCIOWE
OLIWKI MOGA BYC
TAK SAMO ZAMIAST SLONECZNIKOWEGO OLEJU CZY RZEPAKOWEGO LEPSZY OMEGA3 CZYLI LNIANY, SOJOWY, Z PESTEK WINOGRONA ITP ITD

TLUSZCZE WYBIERAJ RYBNE

ehhhh chyba sie rzucilam z motyka na slonce
przypalisz sie troche bedzie dobrze ;)

Elu milego biegania hihi troche spoznone ale na przyszlosc


zycie jest walka ... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chodzi o zakupy to bez obaw, jak jade z lista to sie jej trzymam, a jak bez listy to robie zakupy rozsadnie. Zup z proszku nie jadam, ani pulpetow, klopsow, krokietow itp.

zacznij powoli zwiekszac ilosci przyjmowanego bialka np 5% co 2-3dni wiecej

no ale jesli wiecej nie jestem w stanie zjesc, przeciez nie bede wciskac na sile, i co mam zrobic jesli po tych 3 godzinach w ogole nie jestem glodna ? jesc z rozsadku ? hmmm

Jesli chodzi o paste to przepis jest bardzo prosty : makaron spaghetti ugotowany al dente, a na sos sklada sie drobniutko posiekana cebulka zeszklona na patelni, puszka tunczyka w sosie wlasnym (nierozdrobniony) calosc zalana sosem pomidorowym (nie mylic z keczupem:) lub pomidorami bez skorki w sosie wlasnym, doprawiamy lekko do smaku sola. Caly sos na patelni troche odparowujemy zeby zgesnial i wrzucamy do niego makaron, mieszamy i na talez :) pyyyycha, palce lizac :)

a oliwa z oliwek moze byc zamiast oleju ? bo tego uzywamy w kuchni :) mamy jeszcze olej zesamowy ale nie wiem jak on sie ma do innych.

kotleciki sojowe z cyckiem hmmm ok luie jedno i drugie :)

pytam o te oliwki bo przypomnialam sobie o salatce jaka kiedys jadlam, ktora byla pyszna, i zawierala wlasnie oliwki, tunczyka, pomidory, papryke i salate lodowa. wiec jesli takie zestawienie moze byc to byloby fajnie :)

aha, a co z ryba w galarecie ? i kura ? moge namowic mame zeby robila gotowanego kurczaka w galarecie a w sprzedazy sa rozne dobre rybki, tylko jaka najlepiej ? chyba popatrze na zawartosc takich galaretek i wtedy zdecyduje. Ale czy to jest dobry pomysl ? zelatyna chyba nie jest zabroniona ?

Hmmm moze nie bedzie tak zle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
Zup z proszku nie jadam, ani pulpetow, klopsow, krokietow itp.
CHWALA CI ZA TO

no ale jesli wiecej nie jestem w stanie zjesc, przeciez nie bede wciskac na sile, i co mam zrobic jesli po tych 3 godzinach w ogole nie jestem glodna ? jesc z rozsadku ? hmmm
NIGDY NIC NA SILE

Jesli chodzi o paste ...
MNIE SIE PODOBA MOZE BYC SAM SPROBOJE

a oliwa z oliwek moze byc zamiast oleju
JAKNAJBARDZIEJ TAK

pytam o te oliwki bo przypomnialam sobie ...
NO TO SMACZNEGO

aha, a co z ryba w galarecie ? i kura ?
JAKNAJBARDZIEJ TAK

zelatyna chyba nie jest zabroniona ?
WRECZ PRZECIWNIE SAM WCINAM 3-4GALARETKI W TYGODNIU
TROCHE ZAWSZE POMAGAJA NA STAWY

Hmmm moze nie bedzie tak zle :)
DLA CHCACEGO NIC TRUDNEGO


zycie jest walka ... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Anoolko, wiem że możesz czuć potworny mętlik w głowie spowodowany szczegółowymi informacjami dotyczącymi układania sobie tety, białka, węglowodany i tłuszcze w róznych odmianach, nasycone, niepełnowartościowe, proste roślinne zwierzęce itp. ale przecież najwązniejsża rzeczą jaka bedziesz musiała zrobić to dobrać odpowiednie składniki do ułozenia diety a w tym pomóc mozemy ci my, i jedyne co tobie zostanie to zakupienie tych skladników i ich spożycie - to po pewnym czasie stanie se proste, zobaczysz

Sokrates: "To be is to do"
Sartre: "To do is to be"
Sinarta: "Doo be, doo be doo wa"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 361
Witajcie,
wlasnie zakonczylam moje km, jestem zadowolona poniewaz moje uda sa ladnie umiesnione tylko, ze jedno nie podoba mi sie.....a mianowicie
nad kolanami jest twarde zgrubienie. Jak mam to zlikwidowac???moze to jest jeszcze tluszczyk???
Najszybciej pozbylam sie tluszczyku na nogach?? nie wchodze na wage ale pasuje mi juz rozmiar 38 jeans i dlatego stwierdzam , ze duzo stacilam tluszczyku.
Moze sa jakies dodatkowe cwiczenia???Napiszcie prosze.


Elzbieta

Elzbieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
w ktorym mijecu dokladnie ?
jak sa to"zaczepy" miesnia to tam bedzie twarde, albo to kosc

jakie cwiczenia hmm wykroki (uda,posladki) wspiecia (lydka) przysiady(uda) yyy potem lookne do atlau cwiczen tam beda wyjscnione dokladnie cwiczenia



zycie jest walka ... .. .

... .. .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostka - treningi czołowych kulturystów

Następny temat

TA TABELA CI SIĘ PRZYDA PRZY ROBIEBIU NOWEJ ROZPISKI

WHEY premium