SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marszobiegi i nie chudne

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
po pierwsze zadnych glodowek slyszysz !!!
a teraz zabieram sie do napisania czeegos co da ci do myslenia

...::: MoD MoDoW :::: PaN I WlAdCa WaSzYcH ZdIeC :::...

zycie jest walka... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
jeszcze jedno niedyskretne pytanie ile wazysz ?

...::: MoD MoDoW :::: PaN I WlAdCa WaSzYcH ZdIeC :::...

zycie jest walka... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 361
Termitek,

jestes wspanialy, dziekuje.-)
Oczywiscie, ze podam ile waze -72 kg oj wiem!.

))))

Elzbieta

Elzbieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Może pomogłyby ćwiczenia krążeniowe tuż po przebudzeniu się? Trzy razy w tygodniu po 30 minut powinno dać dobre efekty, oczywiście jeżeli dostosujesz do tego odpowiednią dietę, ale z tym radzę się zgłosić do działu "Odżywianie"

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Dyletant działu "Trening"
*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
*Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
*Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstrong Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
zaczenimy od ogolnikow

- wstep do odzywania malutki juz masz dobrze ze pijasz ponad 3 litry wody dziennie ogromny plus
- bedziemy musieli powoli zwiekszyc ilosc posilkow do 6-7 dziennie, moze to zabrzmi dziwnei ale tak najlatwiej schudnac, bez regularnego jedzenia, bedzie to walka z wiatrakami
- trening - bedzie opieral sie glownie na aerobach ( cwiczenia ruchowe, w umiarkowanym/duzym tempie), elektryczna bielzina - szczerze neiwierze w to - czy na silownie mozesz tez chodzic ??? no oplaczyc trening silowy z aerobowym ( ruchowym ) daje bardzo dobre efekty
- czy wiesz cos na temat rozciagania itp stosujesz cos takiego ?
hmm
dieta bedzie najgorsza bo bedziesz w niej miala rewolucje
niebedzie zadnego "glodzenia sie" to nieprzynosi efektow
bedziemy musieli jakos pokombinowac z dieta tak bys schudla
bo z tego co napisalas to jesz mniej jak "wrobelek"

- caluy sek w tym bys pomiedzy posilkami niepodjadala to jest najgorsze

- jesc powinnas co 3 godziny, tak by organim wpadl jakby w harmonie z samym soba i spowolil metabolizm, chodzi bys go hmm "oszukala" by wiedzial ze zawsze o danej porze np 7 10 13 16 19 21 dostanie posilek by niegromadzil zapasow ( tluszczu )
wrzucam przyklady
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=55498 poczytaj to jest tam bardzo wiekle wytlumaczone
potem pytaj pytaj i jeszcze raz pytaj bys niemiala zadnych watpliwosci


...::: MoD MoDoW :::: PaN I WlAdCa WaSzYcH ZdIeC :::...

zycie jest walka... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
sory za chaos ale padam dzisiaj pamietaj jak cos pytaj sie o wszystko tutaj na gg icq czy @ gdzie chcesz

...::: MoD MoDoW :::: PaN I WlAdCa WaSzYcH ZdIeC :::...

zycie jest walka... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 361
Termitek,
Z jedzeniem nie bedzie problemu, musze wiedziec co mam jesc??.
Jak do tej pory tzn przed miesiacem chodzilam na silownie.W miedzyczasie kupilam sobie elektryczna bieznie do domu tak samo i rower.
Zmienilam to i zamierzam zrezygnowac z fitnesu z uwagi na moja prace zmianowa.Kursy o ktorych piszesz nie sa w takich godzinach (dniach)ktore odpowiadalyby mi.Moge miec z tym problem((Pytasz temat rozciagania-wyjasnij prosze??Godziny jedzenia przyjmuje takie jak napisales.Drukuje temat o ktorym pisales.Lekturka do spanka.
narazie dziekuje i do jutra

ciesze siena ten plan

Elzbieta

Elzbieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 361
Termitek,
Z jedzeniem nie bedzie problemu, musze wiedziec co mam jesc??.
Jak do tej pory tzn przed miesiacem chodzilam na silownie.W miedzyczasie kupilam sobie elektryczna bieznie do domu tak samo i rower.
Zmienilam to i zamierzam zrezygnowac z fitnesu z uwagi na moja prace zmianowa.Kursy o ktorych piszesz nie sa w takich godzinach (dniach)ktore odpowiadalyby mi.Moge miec z tym problem((Pytasz temat rozciagania-wyjasnij prosze??Godziny jedzenia przyjmuje takie jak napisales.Drukuje temat o ktorym pisales.Lekturka do spanka.
narazie dziekuje i do jutra.Biezna nie jest ok???to jest mi potrzebne czuje sie zwinniepo takim marszu

ciesze siena ten plan

Elzbieta

Elzbieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
"pytasz o rozciaganie-wyjaśnij mi proszę" Jeżeli nie wiesz ic o rozciaganiu to poczytaj i pooglądaj sobie to... https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=57130

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
* Oto moje zdanie na temat przepisów celnych oraz ograniczeń walutowych obowiazujacych we wpsołczesnej, stale rozwijającej sie Polsce:
"Ja tam myśle że jeżeli ktoś wyjeżdża z kraju to nie trza go wpuszczać spowrotem! Bo myślę że...cholera! cholera jasna! Że jeżeli nie chcą tu siedzieć na dupie to po jakiego grzyba pozwalać im wracać, za forsę podatników? Bądźmy sprawiedliwi, to znaczy, ja nie zjadam wiewiórek, no moze jedna albo dwie ale prawo tego nie zabrania! To moja sprawa jeżeli chcę zeżreć wiewiórkę, ja tam nie jestem rososistą!"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 361
Hej,

dzieki, 6 posilkow przyjmuje co mam jadac?????
Na silownie chodzilam jeszcze nie jestem odmeldowana.
Zrezygnowalam poniewaz moja praca ktora wykonuje jest zmianowa.
Czasami bylo uciazliwe pobutka,prasznic, jazda, trening,prysznicjazdza
no i do pracy.Dlatego tez kupilam sobie elektryczna bieznie.
Po intensywnych marszach swietnie sie czuje no i miesnie
Wydrukuje sobie reszte lkturki i do spanka.
Do uslyszenia
Dobranoc

Elzbieta

Elzbieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostka - treningi czołowych kulturystów

Następny temat

TA TABELA CI SIĘ PRZYDA PRZY ROBIEBIU NOWEJ ROZPISKI

WHEY premium