SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mamuśka na redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1096
Pierwszy dzień na dzienniku, moje obserwacje:
- dzisiaj nie jadłam wg planu, tylko jadłam tyle co zazwyczaj i wpisywałam w dziennik. Chciałam sprawdzić czy tak jak zazwyczaj jem to mi się zbilansuje.
- wychodzi na to, że jem mniej niż 2000 kcal, ale to jeszcze sprawdzę w kolejnych dniach
- wychodzi na to, że jem mniej węglowodanów niż sobie założyłam. Tak de facto groszek już jadłam na wcisk, a fasolki szparagowej założyłam sobie 200 g, a zjadłam myślę, że nawet mniej niż 100.
- białek też bym dzisiaj tyle nie zjadła tylko wiedziałam że jestem pod planem. Dobiłam tym udźcem do planu na B i T, ale normalnie to by mi wystarczyło max 120 g.




Co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
Jak widać żyję, więc nie zabiło :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73511
myslę, że białka 120 spokojnie starczy, a moze weź 80 tłuszczu a resztę węgli ? Może tak będzie Ci łatwiej. A fasolki szparagowej nie wliczamy :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1096
A 80 tłuszczu to nie za dużo? To by mi dużo ułatwiało, bo ciężko znaleźć węgle bez tłuszczu, tylko przedobrzyć nie chcę. Hmmm a szparagowa to nie strączkowe?

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
Jak widać żyję, więc nie zabiło :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73511
Z tego co wyczytałam to fasolki nie wliczamy , u paru dziewczyn widziałam ze maja po 80 tłuszczu , ja na początku też miałam taką propozycję, może ktoś z większą wiedzą i doświadczeniem coś podpowie

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Po pierwsze zbadaj sobie cukier i zobacz czy nie ma pozostalosci cukrzycy ciazowej. Lepiej dobijac tluszczem niz weglami w wiekszosci przypadkow. Wegle czyste, w sensie nieprzetworzone maja niewiele tluszczy, bo ilez tego wyjdzie z batata czy gryczanej? Karmisz jeszcze piersia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1096
Cukier dopiero we wrześniu, bo teraz nie mam jak logistycznie tego zrobić. Piersią niestety już nie karmię :( Dzięki za info odn. tłuszczy, wieczorem przekalkuluję.
Dzisiaj starszy zaczął zajęcia adaptacyjne w przedszkolu. Zmienił mi się zupełnie harmonogram dnia. Jak na razie panuje chaos. Nie wiem kiedy biegać (teoretycznie mogłabym teraz, tylko teraz jestem po jedzeniu i jest środek upalnego dnia...), a na siłownię na razie kasy nie ma. Idę szukać hantelek...


Zmieniony przez - mamuśka w dniu 2015-08-17 13:13:54

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
Jak widać żyję, więc nie zabiło :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1096
Obserwacje dzień 2 :)
- muszę zwiększyć kaloryczność (ilość białka) śniadań, bo "dobijam" nieco na siłę kolacją do planu
- porcja zupy liczona na oko, bo czasu nie było na dokładne ważenie. Generalnie trudno oszacować kaloryczność zupy, zwłaszcza że dodawałam wcześniej zamrożony bulion.
- przed kolacją wpadło kilka paluchów, zmniejszyłam więc ilość kaszy. Muszę jeszcze raz poczytać czy węgle w ogóle na kolację się nadają.


Napoje: kawa z mlekiem x 2, herbata zielona, czarna, owocowa, woda
Suplementy: omega 3, witaminy x 2, wit C, wapń
- a propos, czy omega 3 można łykać wieczorem, bo wtedy zazwyczaj mi się o nim przypomina.
Warzywa: pomidor, seler naciowy, por, cebula, pieczarki, fasolka szparagowa, kapusta pekińska
- wszystkie oprócz pierwszego gotowane. Czy to ma jakieś znaczenie?

Trening...dzisiaj się nie udało, bo małż wybył wieczorem, ale jutro jak odstawię seniora do przedszkola to w planach marszo-bieg.
A teraz lecę rozkminić ten trening na piłce z hantlami, bo jak na razie tylko do tego mam sprzęt.








Zmieniony przez - mamuśka w dniu 2015-08-17 20:56:04

Zmieniony przez - mamuśka w dniu 2015-08-17 21:02:08

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
Jak widać żyję, więc nie zabiło :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1096
Przez przypadek znalazłam odpowiedź na jegno ze swoich pytań :)
http://potreningu.pl/articles/2664/-jedz-wegle-na-noc--i-chudnij


Zmieniony przez - mamuśka w dniu 2015-08-17 22:44:35

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
Jak widać żyję, więc nie zabiło :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
mamuśka
Przez przypadek znalazłam odpowiedź na jegno ze swoich pytań :)
http://potreningu.pl/articles/2664/-jedz-wegle-na-noc--i-chudnij



Zmieniony przez - mamuśka w dniu 2015-08-17 22:44:35


jak to mówią - szukajcie a znajdziecie
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1096
Dziennik później. Teraz tylko wrzucam tabelkę, bo jestem w szoku, że po urlopie nie jest aż tak źle. Jednak bieganie za dzieciakami jak widać też utrzymuje w formie :)




ps: spadki w brzuchu i talii to pewnie kwestia spadku wody po @, ale i tak miło się na to patrzy :)



Zmieniony przez - mamuśka w dniu 2015-08-18 14:22:07

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
Jak widać żyję, więc nie zabiło :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy po idealną sylwetkę trzeba biec?

Następny temat

dziennik luniee - metodą prób i błędów

WHEY premium