SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam 17 lat trening na mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
O moim treningu też to było przypadkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
on chyba głównie twój miał na myśli , bo ty robisz każdą grupe 2 razy w tygodniu i oczywiście są efekty ,ale robiąc każdą 1 raz w tyodniu z dobrym planem te efekty też będą ale lepsze ,pozdrawiam

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cichy-Figa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cichy-Figa za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
Bakus, proszę, używaj kropek i przecinków.
Chodzi Ci po prostu o to, by nie łączyć ze sobą na treningu mięśni które ze sobą współpracują i mogą się wcześniej niepotrzebnie zmęczyć? Czy może dostrzegasz jakieś inne poważne błędy, napisz, z chęcia naucze się czegoś nowego. (poważnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
qweciusz,a co to jest lekcja poprawnego pisania,ale ok niech ci bedzie. Jasna chyba sprawa jest ze chodzi mi o to zeby nie laczyc klaty z tricepsem,a tam koles pisze ze ktoregos dnia robi jeszcze bary pajac jakis,napisalem wczesniej trening co ja go robie jesli ci nie pasuje to nie musisz go robic,ale nie rob klaty z tricepsem znam sie troche i wiem o co chodzi w tym sporcie,i znam takich kolesi co pochodza miesiac na silownie i mysla ze sa kozakami i wszystko wiedza.To wszystko co mialem do powiedzenia bo nie chce sie juz powtarzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dawaj do Grupy II Cykliczności

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2556
ja mam jeszcze inna propozycje. moim zdaniem sa 3 wyjscia:
1. laczyc miesnie ze saba wspolpracujace
2. nie laczyc ich
3. cwiczyc antagonistyczne grupy w jednym treningu

poza tym mysle, ze laczenie w jednym dniu barkow i calych nog to gruuuuba przesada. nie wiem dlaczego, ale wiekszasc piszacych tutaj nie widzi niczego innego poza systemem 1. klata+tric, 2.plecy+bic 3.barki+nogi.
kiedys juz wypowiadalem sie na ten temat. przynajmniej ja, po zrobieniu calego treningu nog (zaznaczam CALYCH NOG: 4glowe, 2glowe i lydki, tego jest wiecej niz sie wydaje), jedyne na co mam ochote, to wziac prysznic, a nie myslec jeszcze o barkach. dlatego polecam taki rozklad (bedzie 4 dniowy)
I.
pn: klata+tric (cwiczenia: 3+3)
sr: plecy calosc (3+2+1)
pt: nogi calosc (3+2+1)
sb: bary+bic+przedr (3+2+1)
brzuch weider albo absII

II.
pn: klata+tric (3+3)
sr: plecy gora z kapturami+bic+przedr (4+2+1)
pt: uda4glowe+barki (3+3)
sb: prostowniki+uda2glowe+lydki (2+2+1)

III. antagonistyczny 3 dniowy, fajny ale na poczatku trudny

1. klata + plecy gora, lydki+piszczele (serie: 12+12, 5+5)
2. barki z kapturami, bic + tric, przedramie (12, 9+9, 3+3)
3. 4glowe ud + 2glowe ud, prostowniki+brzuch (12+8, 8+8)

poprobuj moze cos z tego. pozdr

Komuno wróć!!!
Wałęsa dawaj nasze 100 milionów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
"poza tym mysle, ze laczenie w jednym dniu barkow i calych nog to gruuuuba przesada. nie wiem dlaczego, ale wiekszasc piszacych tutaj nie widzi niczego innego poza systemem 1. klata+tric, 2.plecy+bic 3.barki+nogi."

Dokładnie, mam identyczne odczucia!
Podział, który zamierzam wypróbować od nowego roku będzie taki:
1) Klatka + bicepsy
2) Plecy + przedramiona
3) Barki + tricepsy
4) Nogi

Jeszcze nie zastanawiałem się nad kolejnością dni, póki co chodzi tylko o łączenie grup. Wychodzi mi że w każdym dniu serii będzie mniej więcej tyle samo, różnica może 2-3...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
Bakus82
L. wysłanych artykułów 4
L. przecz. artykułów 53
Data rejestracji 2004-11-11

Hej Bakus chyba forum pomyliłeś a takie teksty to wal swoim kumplom a nie mi, myślisz że sie znasz na wszystkim a jest wręcz przeciwnie bo własnie triceps nejczęściej łączy sie z klatką,ewentualnie z bicepami
"ale nie rob klaty z tricepsem znam sie troche i wiem o co chodzi w tym sporcie,i znam takich kolesi co pochodza miesiac na silownie i mysla ze sa kozakami i wszystko wiedza"
ten tekst mnie poskładał normalnie brzuch mnie rozbolał ze śmiechu,a dla jasności ćwicze 1,5 roczq
Nio i jeszce jedno wypełnij swój profil jeśli choć to potrafisz.
Ps. na wąsko biore 8 dyszek, mnie ten wynik jako tako zadowala, no ale jak ty 6 dych nie ruszasz no to sory

--pomogłem??-daj soga--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

=========>Potrzebuję dobrego planu, niech ktoś mi pomoże<=======

Następny temat

Oceńcie mój trening

WHEY premium