SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nie widziałem gdzie o to zapytac i w koncu zdecydowałem sie ze tu.
moje pytanie jest takie:jestem na diecie redukcyjnej od niedawna i zauwazyłem ze od kiedy zaczałem jesc inaczej niz kiedys czyli ta dieta redukcyjna to wyprózniam sie duzo zadziej i czasmi mam z tym problem wiec nie wiem co o ty myslec?


wiem ze głupie pytanie ale chiałbym na nie odpowiedz zgóry wileki dzieki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
NOFATUK, wyprózniam sie raz dziennie a czasami nawet nie...przewaznie idzie ciezko;/ pije srednio około 2l dziennie,a co do kontuzji to dostałęm piłka w oko i nie widziałęm na nie,teraz juz jest lepiej za tydzien do kontroli,ale ja i tak bede chiał od kwietnia zaczac cwiczyc na siłowni,a teraz to staram sie co dziennie robic jakies pomki i brzuszki wiem ze te cwiczenia to przy redukjci praktycnzie nic nie daja ale zeby juz sie troche przyzwyczaic do wysiłku


a tu jest wiecje informacji o mnie: https://www.sfd.pl/jak_zrzucic_zbęde_kilogramy,jak_najszybciej_3_miesiace_-t473339.html zakąłdałem ten temat jak nie miałem jeszcze zadnego pojecia o diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
jesz mniej-srasz mniej :)

spróbuj dodać jakieś produkty zawierające błonnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wyczytałem ze produkty zawierajaca błonnik to owoce warzywa orzechy róznego rodzaju nasiona wiec to mam w diecie,jakbłko jedno codziennie, warzywa w parwie kazdym posiłku a orzechy rózniez jem wiec nie wiem co jest grane skoro wychodzi z tego ze spozywam błonnik...a jak juz "stram" to twardo xD dawniej jak nie byłem na diecie jadłem co chiałęm to minimum raz dziennie sie wyprózniałem a teraz to raz na 3 dni srednio i sie troche przestraszyłem.Czasami mam tak ze w brzuchu pełno (takie mam wrazenie i bąki puszczam jak nie wiem :D ) a niestety nie da sie wypróznic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
otręby pszenne!

może wciąż za mało tego błonnika?

Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-03-09 16:57:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no nie wiem moze wciaz mało;/ kurde naprawde sie dziwnie czuje tak dziwnie w tym brzuchu "napakowane",a nie da sie cos zjesc zeby po jakies chwili trzeba było isc do wc ? i zeby to pomogło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
1.jesz mniej=rzadziej sie wyprozniasz
2.za malo blonnika(min. owsiane,kasze,otreby itp.)
3.moze za malo pijesz wody

dodaj do ostatniego posilku z 2lyzeczkie siemia lnianego zalanego woda moze pomoze

mozesz tez wkleic diete

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-03-10 09:17:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
Przede wszystkim wklej diete...

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
To jest moja dieta nie mam dokładnie wyliczonej starałem się ja uzłozyc do 10 wskazówek zywieniowcyh i napewno cos w niej jest nie tak


sniadanie
2-3 jajka kurze całe i do tego połowe bułki grahamki ze ziarnami czasami,
płatki owsiane około 4-5 łyzek z 200ml mleka
staram się tu dawac jakies warzywo lecz nie zawsze wychodzi;/
i czasami dodaje do sniadania wedzona makrela w zamian za jajko albo płatki


II posiłek w szkole
bułka grahamka z piersia kurczaka lub jakims białym serkiem lub makrela wedzona i w tym jakies wrzwo pomidor papryka


obiad
kasza lub ryz
piers z kurczaka albo jakies innie mieso smazone lub gotowane
surówka lub warzywo


IV posiłek miedzy 18
To co zostanie od obiadu plus do tego serek naturalny bieluch

Lub
połowe bułki grahamki
jakies warzywo
rybka do tego
Serek Bieluch


około 20
125 gram twarogu półtłustego


pije zielona herbate i wode mineralna słdczy nie jem i nie uzywam cukru...orzechy i jakies owoce dodaje do tej diety owoce przewaznie miedzy pierwszym a drugim posiłkiem.

Wiem ze brauje drowych tłuszczy np. oliwy z oliwek ale jeszcze je nie zakupiłem;/
Proszę abyście zobaczyli na te diete i co w niej moge ewentualnie zmienic albo dodac

to sa moje poczatki na redukcji bo jakies 2-3 tygodnie dopiero wiec sie cały czas ucze i czyatm to forum codziennie, trening bede chiał zaczac od kwietnia bo narazie kontuzja nie pozwala;/


juz jest lepij z tym brzuchem to moze z casem to przejdzie:)z górki dzieki za rady:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
czemu unikasz tluszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no nie ze unikam tlyko za bardzo nie wiem z jakich produktów mógł bym je dostarczac...wiem ze oliwa z oliwek jest bardzo dobra ale jeszcze nie zakupiłem czym bym ja mógł ewentualnie zastapic?orzechy tez zawieraja zdrowe tłuszcze wiec ich sie stram jest garsc rano i garc w przed osttanim posiłku(obecnie jem orzechy ziemne czasami włoskie) i z czego bym jeszcze mógł dostarczac tłuszcze z jakich produktów?

a tak ogólnie to jak ta dieta sie prezentuje?stosujac ja osiagne lepsza sylwetke?ochodzi mi o spalenie tłuszczu ale zostawienie miesni a nawet ich zwiekszeniu:)(bo jakies miesnie sie kryja pod tym tłuszczem)

od kwietnia jak zdrowie pozwoli beda treningi i 3 i 4 posiłek to beda przed/po treningowe posiłki.

z góry dzieki za odpowiedz

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2009-03-11 21:55:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
diata nie jest zła. musisz duuuuuuzo pić przy takiej diecie(ja jak coś podobnego stosowałem to piłem non stop. popijałem sobie wode-około 5l dziennie) Niedługo sam zaczne cos podobnego stosować tylko niestety nie moge jesc orzechów ani sera białego:) Ogolnie to tłuszcze dostarczaj z:
oliwa z oliwek, olej rzepakowy, smalec, olej kokosowy, orzechy włoskie, olej lniany, siemię lniane, tran. Orzechy ziemne jedz dla smaku a nie dla uzupełnienia tłuszczy. Podsumowując:

kup oliwę, smalec i tran(molier cytrynowy polecam orzechy jedz tyle ile jesz tylko jedna porcja niech będzie wołoskich i bądz wytrwały.
Co do zatwardzenia. Ile razy dziennie się wypróżniasz? Cy ciezko Ci to idzie? Ile litrów wody pijesz?
Zacznij trenować bo nic z tego nie będzie. To jest dieta dla trenujących. Co to za kontuzja??]
pzdr

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DLA EKTOMORFIKA

Następny temat

Low carb do poprawy

WHEY premium