SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- CKD - maly problem;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1294
Siema! mam pytanie, czytajac conieco o CKD natrafilem na taka wypowiedz:
"No jak to czego? weglowodanow ,ok zarty na bok. Unikamy niezdrowych tluszczy i przetworzonych pokarmow, zapominamy o: majonezach, wedlinach, kielbasach(chyba ze mamy pewne żródlo i wiemy co tam jest wsadzone) ,olejach rafionwanych, tlustych serach i miesach, skwarkach i słoninie, rybach w puszkach i parowkach. Im blisze natury pokarmy, które spożywamy tym lepiej"

Ryby w puszce? a jak mam dostac tunczyka w wodzie? Poza tym do czego dodajecie ta oliwe z oliwek? jakos nie mam pomyslow z czym to jesc, a mozna jesc kabanosy ?:D nie maja wegli no nie, ale czy to zdrowy tluszcz? dzieki pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
są jeszcze rybki wędzone itd. choć tun w kawałkach nie jest zły. Oliwe do sałatek do obiadu do żarcia wszędzie ją można wepchać. Kabanosy tu musisz sobie przytoczyć wypowiedz Quaza "...zapominamy o: majonezach, wedlinach, kielbasach(chyba ze mamy pewne żródlo i wiemy co tam jest wsadzone)..."

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Oczywiscie nie musisz dostarczac tylko zdrowego tluszczu w diecie, spokojnie mozesz tez produkty zawierajace np tluszcz nasycony.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1294
jak dlugo trwa przystosowanie organizmu do spozywania tlusczu, przy tak malej ilosci wegli, masakrycznie sie czuje :)oslabiony strasznie, tylko w kime bym szedl ... i nie rozumiem o co chodzi z otrebami ? nie liczyc ich jako wegle? moge ich jesc ile chce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Po ładowaniu powinno byc lepiej Liczysz tylko ww strawne, blonnika nei liczysz i nei tylko z otrab ale tez i innych prodktow.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja na tkd - quazar i inni spece zerknijcie

Następny temat

Pytania

WHEY premium