SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

legendy o hormonie wzrostu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2951
Mam kompleks z powodu małego wzrostu, rozważałem wiele sposobów jakby go zwiększyc. W rodzinie kazdy z facetów ma między 180-190. tylka ja mam 175. Myślę że zachamowanie mojego wzrostu było spowodowane z przesadzaniem z ciężarami w młodym wieku.

Dużo czytałem o hgh, jednak dowiedziałem się że może on bezpośrednio zwiększyc wzrost tylko w wieku dojrzewania.
Ostatnio jednak wiele słyszałem opowieści o tym że hgh zwiększa bezpośredni wzrost u osób ktore go stosowały( lee priest to chyba kolejny argument ktory temu zaprzecza.)

- niedawno kumpel opowiadał o jego koledze z pracy który po przyjęciu hgh zyskał 8cm i nabrał dużo masy, opowieśc mało szczegółowa- nie uwieżyłem w to

-jednak 2 przypadek mnie zagiął, 2kolesi, znam osobiscie, jeden 176, drugi 180cm, obydwoje po 22lata, kumple z roku. Nagle boom, przyjezdzam na wakacje jeden 182cm, drugi 185. już wczesniej uprawiali kulturystyjke, ale w te wakacje wygladali wiele lepiej niż jak widziałem ich pół roku temu
zapytałem co brali, koles mówi: "Hormon wzrostu". Nie pytałem czy stosowali cos jeszce, twierdza że wydali po ok 2000zl, iniekcje wykonywał lekarz i były one robione w szyje w okolicach kręgosłupa.

Duużo po tych opowiastakach szukalem na necie i nic nie znalazłem o iniekcjach w kręgosłup, tylko podskórne i mięśniowe jeżęli chodzi o samotropinę.

Mam nadzieje że ktoś mi to wyjasni bo nie wieże że to genetyka i zbieg okoliczności że tak poszli w górę.

Brzmi to jak wyssane z placa, ale powiedziałem co WIDZIAŁEM. Czy hgh moze miec tak duży wpływ na wzrost? sam mam 18lat i ciekawi mnie jak na mnie wpłynął by hormon wzrostu.

Spartanie nie pytają: "Ilu?" lecz: "Gdzie oni są?"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
dobra koleś skończ juz z tym *******eniem . jesteś niski i **** za przeproszeniem . nie wiem szukaj szansy w sejmie może bo tam same karły elo

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699950
dziecko zajmij się odpowiednim odżywianiem
a te idiotyczne historyjki wyssane z palca zostaw w spokoju....
a pozatym 175 cm to wcale nie jest znowu tak mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
nie liczył bym na poprawe wzrostu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2951
ee wypraszam sobie, właśnie niedawno ułożyłem sobie dietke i to całkime dobrą;p na pewno jednak od diety juz nie urosne ani cm.
Mam powody dla których zalezy mi na wiekszym wzroscie, dlatego pytam.

Chyba nie powiesz mi ze sami porosli po 5-6cm w wieku 22lat? powtarzam znam kolesi osobiscie.

Spartanie nie pytają: "Ilu?" lecz: "Gdzie oni są?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2951
lodzianin1- dzięki za konkretną odp.

Spartanie nie pytają: "Ilu?" lecz: "Gdzie oni są?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17031
Jesli nasady kosci długich nie sa zamkniete to masz szanse na to żeby urosnąc i bez hormonu, jesli są zamkniete to i hormon nie pomoże. Zrób badania, idź do lekarza wszystko sie wyjasni. Sam nie kombinuj, nie ma sensu wydawania kasy i zdrowia na marne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
Sealiah twoje gg w profilu chyba jest nieaktualne bo pisalem na niego i mowi ktos ze to nie ty

prosze cie o jakis kontakt do ciebie bo chce pogadac

pisalem na meila (tego z profilu) tez nic

prosze o kontakt
moje gg to 16237742
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
temat z tamtego roku idioto to czego oczekujesz .....(co raz więcej archeologów_)

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17633
heh daj pan spokoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
blagam was prosze o kontakt do Sealiaha please
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7925
125847
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl Pomoc!

Następny temat

Problemy z żołądkiem

WHEY premium