SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

legendy o hormonie wzrostu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
na tym gg zglasza sie ktos inny niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7925
no to ci nie pomoge ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
chodzi o to:
-jednak 2 przypadek mnie zagiął, 2kolesi, znam osobiscie, jeden 176, drugi 180cm, obydwoje po 22lata, kumple z roku. Nagle boom, przyjezdzam na wakacje jeden 182cm, drugi 185. już wczesniej uprawiali kulturystyjke, ale w te wakacje wygladali wiele lepiej niż jak widziałem ich pół roku temu
zapytałem co brali, koles mówi: "Hormon wzrostu". Nie pytałem czy stosowali cos jeszce, twierdza że wydali po ok 2000zl, iniekcje wykonywał lekarz i były one robione w szyje w okolicach kręgosłupa.


musze znalezc kontakt do nich lub tego lekarza i zrobic to samo

jesli ktos cos wie i moze mi pomoc prosze o kontakt
tutaj w temacie lub na gg 16237742
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7925
przeciez to wałek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
skad ta pewnosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5044
Jak ci na tym zależy to opowiedz to endokrynologowi,a nie dupe zawracasz jakimiś bajkami sprzed roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
nie umiesz pomoc to nie pisz

prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3707 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39247
Sprobuj z tym numerem do niego:

748521

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
bardzo smieszne F1
odwrociles jego numer z profilu i myslisz ze sie nie kapne? masz mnie za idiote?

jesli chcesz robic se jaja to zle trafiles

nadal prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2118
Chyba nie wierzysz w te bajki co???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl Pomoc!

Następny temat

Problemy z żołądkiem

WHEY premium