SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po roku na hormonie i testobolinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31
czesc mam pytanie lecialem rok na hormonir wzrostu na poczatku 2iu rano i 2iu wieczorem ale zaczelo mnie rozrywac za bardzo to zminenilem na 3iu rano do tego bralem testosteron enthante alphyfarmy testobolin najpierw 2 raz po daw na tydz pozniej po 2 na tydzien, nie bralem zadnych odblokow podczas. jak sie odblokowac czym i w jakich dawkach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31
czesc wlasnie skonczylem clomid i zaczolem nolve, pomysl z mostkiem byl trafiony jestem juz 3 miechy po a sila sie trzyma elegancko jesycye ray dzieki za dobra rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 399 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4291
Rozpisz cykl tygodniami i napisz jakie dawki, bo nic nie wiadomo. Napisz jeszcze kiedy to skończyłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
pierwsze 200 jednostek wzialem dwie rano i dwie wieczorem i bralem 5dni i 2off do tego enthante alphy(testobolin) w niedziele i srode pozniej wyj**alo mnie z 6 kilo w dwa tyg totrwalo do i skrocilem na 3iu dziennie, 5 dni lecialem i 2of a tescia bralem 2 na tydzien niedziela i sroda. i tak do zeszlego tygodnia bralem tego tescia a rormonu zostlo mi na 2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ciezko mi rozpisac tygodniami bo nie pamietam a nie rozpisywalem przed cyklem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przez ile brałeś teści, bo to jest istote przy HCG? Enana skończyłeś w niedziele 7 kwietnia (tak zrozumiałem). Więc HCG możesz jeszcze śmiało przybić od jutra (najpóźniaj od soboty 13) bij 1000jm. ed (jedna sztuka 5000jm.).
Trzy dni po ostatnim HCG clomid 50mg/dzień przez 21 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dolkladnie tak.przez pierwsze trzy miechy bilem 500mg dwa razy na tydzien a przez pozostale 9 miesiecy 250mg dwa razy w tyg a ostatnie przez trzy tyg bralem po 250 na tydz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
5000 jed myslisz ze wystarczy?i w jakich odstepach brac to hcg? ja juz cwicze 8 lat i nawet nie pamietam tyle juz bilem, nie ma problemu zeby dokupic wiecej mam tez clomid nolwadex i proviron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
O k***a to Ty jesteś rok ON Używałeś HCG podczas cyklu? Jak nie to bardzo nie dobrze. Jak jądra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hcg lepiej domiesniowo insulinowka czy pod skore na brzuchu? no nie bralem nic wlasnie bo nie wiedzilem jak to wbijac a komin dymil jak szalony to pomyslalem ze dobrze jest a jadra troche sie skurczyly od kad bije mnie tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ja myslalem zeby robic tak z miecha hcg co 4 dni 2tys jed potem clomid ze dwie packi po 2 tab dziennie potem nolwadex do osiagniecia celu i na koniec proviron jedno opakowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7497 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 122808
Zaczne archiwizowac chyba te tematy,bo niektore sa wiecej niz zabawne :)

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
nutloveb