SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kupujemy,kupujemy:-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 217076

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
akurat woda z kranu nie jest gorsza od wody mineralnej...temat wałkowany niejednokrotnie przez tęgie głowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dokładnie. Mojego ziomka matka pracuje w jakiejś stacji uzdatniania czy cuś i mówi, że nie ma opcji żeby się wodą z kranu zatruć tyle razy jest badana
Ile w tym prawdy, cholera wie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
popijam od 2005 roku 2,5 litra dziennie i wszystko gra ;)

mam ciotkę w sanepidzie i to samo mówiła :) tak więc woda zdrowia doda

wiadomo, że prawdziwa mineralna jest lepsza ale nie te wody po 2 zeta za 1,5 litra bo to są pseudo mineralne

Taka ciekawostka ;)
"
W 2010 roku firma BRITA zleciła Uniwersytetowi Warszawskiemu dokładne zbadanie wody pochodzącej z kranów z 10 większych polskich miast. Oceniano smak, zapach i twardość płynów.

Najlepszy smak miała woda w: Zakopanem, Łodzi i Gdańsku, najgorszy natomiast ta występująca w Krakowie i Katowicach. W kategorii zapachu zwyciężył znowu Gdańsk i Zakopane, a ostatni miejsca zajęły takie miasta jak Lublin, Wrocław, Katowice i Poznań. Wodę o najmniejszej twardości natomiast można znaleźć w Katowicach, a najtwardszą w Gdańsku.

Pomimo występującego zróżnicowania wód w różnych miastach zostały one dopuszczone do spożycia. W żadnej z próbek nie znaleziono bakterii ani zanieczyszczeń chemicznych."

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2013-01-29 16:03:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Potwierdzam ta cola za 99gr/2l całkiem ok jest, co do ryby to Miruna 500g z 5% glazury jest w Biedronce za 8.99zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie jest taki syf w kranie taka chlorowana ze połowa wsi pije wode ze źródła, noszą sobie butelki 5litrowe, ja też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
u mnie tez czasami tak bywa ze biała leci. O kamieniu juz nawet nie wspominam hehe. Ja od zawsze kranówke pije i nic mi w sumie nie jest. Nie lubie mineralek.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668990
jak mineralna to tylko gazowana

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29412 Napisanych postów 62856 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902252
cisowianka albo polaris dobre smaczne i mocno gazowane. na co dzien pije babniaki z biedronki.ale mysle nad zakupem filtra brita i piciem wody z kranu.filtr w celu wylpania nadmiaru zw mineralnych kamienia. o ile to wogole na cos wplywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668990
a jakie są koszta takiego filtra?i jak to wygląda w użytkowaniu?jakieś wkłady się wymienia?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy przedłużyc tamoxifen po cyklu??

Następny temat

Kontnuacja cyklu na sustanonie250, na co przejść?

WHEY premium