SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kupujemy,kupujemy:-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 217412

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Instytut zdrowia w Polsce narzeka że Polacy mało ryb jedzą i chyba jako jedni z kilku krajów UE najmniej w całej UE.

No ale jak przeciętny polak ma kupować ryby jak są 2x droższe niż kura czy wieprz. No a jakość pozostawia wiele do życzenia. Osobiście jadam tylko łososia, morszczuka z biedronki i tune w puszce. Reszta to lipa, jeszcze można spróbować czasami pstrąga patroszonego paczkowanego w Lidlu czy Biedronce ale mają mętne oczy te ryby więc też niezbyt to świeże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
ja makrele podjadam wędzone,a teraz zamówiłem pstrągi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łodzianin te makrele wędzone warto jeść? dobra jakość tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Makrela też się zrobiła jakaś syfna, kiedyś wędzona ryba wysychała z czasem a teraz jest mazista i miękka jak kupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Więcej jej wywalam niż jem i wcale nie jest tania. Wole wołowinę

O makreli pisałem.

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2013-03-10 21:01:53

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Ja od dłuższego czasu wcinam makrele wędzoną Problem w tym, że raz trafi się bardzo smaczna a niekiedy nie da się jej do ust wziąć

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie wiem czy jutro kupić makrele na kolacje czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam takie pytanie. nie wiem, czy dobry dział pytam z czystej ciekawości, skoro już o diecie mowa. czy to prawda, że na cyklu sterydowym najlepiej jest utrzymywać niską podaż tłuszczów w diecie? tak, jak mówię, pytam z ciekawości, bo spotkałam się z takimi opiniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Spróbuj . BTW ma bardzo fajne Wcinam ją sobie z chlebem orkiszowym + masło orzechowe i wchodzi bardzo fajnie

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Jak już makrela to taka z rybnego a nie ta pakowana.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy przedłużyc tamoxifen po cyklu??

Następny temat

Kontnuacja cyklu na sustanonie250, na co przejść?

WHEY premium