SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kupujemy,kupujemy:-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 217050

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364352 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668883
każdy szuka aby taniej,takie czasy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Ja nie wiem gdzie wy chodzicie i o ktorej ze widzicie tyle tych moherow w super/hipermarketach. Chyba ze macie obsesje, bo np stanela wam 2x kiedys kobieta po 60 w kolejce i teraz jak widzicie kogos starszego to automatycznie wlacza wam sie "same mohery w tych sklepach". Ja jak chodze zwykle w godzinach 16-22 to przewaga ludzi do 50 r.z. raczej (tesco, kerfur). Wydaje mi sie ze moherow wiecej to raczej w sklepach typu kaufland czy lidl mozna spotkac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
moherów szukaj przed południem , wtedy skepy sa pełne ich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
u mnie w okolicy sa 2 biedronki. jedna od lat, a druga nowa w ładnym apartamentowcu. W tej starej ciasno, śmierdzi, bardzo dużo moherow i dlugie kolejki. W drugiej ładnie, czysto i "normalni" ludzie, bez znaczenia która godzina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
bo stzray ludzie sie nie przeprowadzaj na stare lata, a juz szczegolnie w okolice apartamentowców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Jakieś wieści o promocji na Ryż Basmati w jakimś sklepie ktoś ma może? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Mozarella light w Carrefourze firmy Zott - 2,79zł dobra do spaghetti np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Kurak gdzieś tanio jest aktualnie, bo kilka kg potrzebuje.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470107
j/Rorek dawać promo na basmati w lidlu bo mój 30kg zapas wczoraj się skończył normalna cena 4,49 w promo było zawsze po 2.99, szkoda, że teraz święta bo na chiński tydzień nie ma co liczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
z tego co sie rozgladalem za promo na kuraka to nigdzie nie ma. w zasadzie widze ze albo wszystki markety puszczaja promo na kuraka w jednym czasie albo zaden. widzialem tylko piers z indyka za 16zl gdzies, poza tym kurak wszedzie raczej w normalnych cenach.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy przedłużyc tamoxifen po cyklu??

Następny temat

Kontnuacja cyklu na sustanonie250, na co przejść?

WHEY premium