SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kupujemy,kupujemy:-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 217083

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
U mnie w aptece są naturale Olimpu po 40zł, whey complex 750g Olimpu po 49zł, za przesyłkę nie płacę a mam do apteki 2metry dosłownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Uzywa moze ktos w domu gril elektryczny, cos takiego -> http://www.gotujmy.pl/ai/4725_grill-elektryczny-fa-5330-na-kazda-pogode_0_2.jpg  robil ktos w tym stejka? Bo u mnie juz zimno i grilowanie na zewnac odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Ja mam grila. Szkoda zachodu więcej mycia niż to wszytko warte. Stejka na patelnie później do piekarnika i lepiej niz z grilla.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Zawsze mozna wylozyc folia,wtedy nie ma mycia.Ogolnie lubie jedzenie z grila,ale juz nie ta pora roku,do kuraka mam jakis taki uraz ze tylko grilowany mi wchodzi,inaczej nie przelkne :/ stad tez pomyslalem o tym grilu, bo te patelnie grilowe to chuynia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Niema co porównywać grilla do elektryka grilla. Mięcho suche tez :P

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Zobaczymy,podjade i kupie,z g.foremana po 30$ te grile sa,wiec najwyzej skonczy w piwnicy jak wiekszosc rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Ja mam philipsa i nadaje się do robienia.. Tostów Przydał się mamuśce.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Dlatego wlasnie pytalem, czytam rozne opinie i sa ponoc grile i grile, sa takie te tanie co tylko zamkniesz i nie masz wplywu na podkrecanie temperatury ale sa tez drozsze gdzie ustawiasz rodzaj miesa,warzyw itp.. i opinie dobre, ze stejki wychodza smaczne itp, wiec na taki sie skusze, trza kombinowac, bo musze tez kuraka wcinac a nie idzie za chuya :/

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-01-04 19:41:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Jak to mówią jednemu pasuje drugiemu nie Wypróbuj. Czekam juz na lato ;)

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1798
Co teraz warto brac w biedronce?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy przedłużyc tamoxifen po cyklu??

Następny temat

Kontnuacja cyklu na sustanonie250, na co przejść?

WHEY premium