SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kupujemy,kupujemy:-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 217006

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94309 Napisanych postów 364244 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668526
praktycznie w każdej hurtowni wchodząc z ulicy zrobisz zakupy,tylko ceny rózne i różne rozumienie słowa hurt

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Ostatnio bylem w hurtowni u siebie i cena fileta 14zl....ale bralem 7kg. Moze przy 30 bylo by taniej:) Jak dobrze bylo by miec rzeznika w rodzinie albo ropbic w tym zawodzie....:)

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94309 Napisanych postów 364244 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668526
trzeba jeszcze patrzeć jakie sa te filety,bo czasami tanie są słabo wyfiletowane i dużo jeszcze z nich odchodzi.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mi odeszło niewiele ponad 1kg z tych 30kg.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Te co ja bralem byly spuchniete jak po antku. Ale w sumie duzo nie odeszlo. Nie dawno kupowalem tez u siebie na targu,niestety cena 15,50zl nie jest niska ale naprawde roznia sie od tych ze sklepu,lepszy zapach,smak a co najwazniejsze nie sa takie suche i nabite.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94309 Napisanych postów 364244 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668526
część tych filetów to chyba czymś szprycują

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29332 Napisanych postów 62810 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902053
oj szprycuja az milo. robilem kiedys w ubojni drobia 2 dni i sporo widzialem.piersi szprycowali woda z sola reszta szla normalnie bez pompowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Najpierw szprycuja kurczaki koksami a pozniej jeszcze je nabijaja....az strach pomyslec jakie bedzie mieso za 20 lat. Chyba wyjade do Afryki i zaczne jesc murzynskie mieso....ci najchudsi pojda na zupe.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
A kuraki są ON?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Kurczaki to chyba cale zycie sa ON. Jak by pakowaly to byly by jeszcze wieksze:) Chinczycy musza sie troche pobawic genetykom a niebawem beda kurczaki z dloniami a w ubojni bedzie specjalna silka gdzie beda robic klate,uda itd.:)

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy przedłużyc tamoxifen po cyklu??

Następny temat

Kontnuacja cyklu na sustanonie250, na co przejść?

WHEY premium