SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kupujemy,kupujemy:-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 217591

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Z resztą nie wiem po co wy tyle pijecie tego oleju, dla człowieka znaczenie ma jedynie EPA + DHA czyli to co jest zawarte w wielonienasyconych pochodzących z ryb. Siemie lniane, a w tym przypadku olej lniany(budźwingowy, tłoczony na zimno z 1 tłoczenia, nie zwietrzały, trzymany w lodówce) posiada ALA. Konwersja ALA do EPA+DHA w organizmie człowieka wacha się od 3-8% u mężczyzny. ALA wysoko konwertuje w organizmach kobiet ale nie gości. Nie ma sensu truć się cyjanogennymi substancjami, lepiej już orzechami włoskimi dojeść, choć wiadomo że to drożej wychodzi znacznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Czasami jem migdały i włoskie ale j/w trochę drogo wychodzi Pije tyle bo jem węglowodany tylko na śniadanie i po treningu. Tak cały dzień Białko+tłuszcze.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Dorzuć śledzia, makrele. To dość niedrogie ryby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24184 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402660
z tanszych zrodeł mozesz stosowac np. oliwe czy olej rzepakowy zimnotloczony,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eltoro nie wiem czy wiesz ale tluszcz to podstawa gospodarki hormonalnej i libida
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Na razie wywaliłem tłuste miecha i dałem inne źródła tłuszczu. Będę kombinował

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24184 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402660
davidooo
eltoro nie wiem czy wiesz ale tluszcz to podstawa gospodarki hormonalnej i libida


przeciez nie napisał ze nie ma jesc tłuszczy, rozmowa jest tylko o lnianym zeby nie pic go az tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Dokładniej to nie tłuszcz a nasycone kwasy tłuszczowe mają wpływ na gospodarkę hormonalną, na produkcję testosteronu, a raczej brak tych kwasów czy ich zaniżona podaż przez dłuższy okres czasu ma wpływ na spadek.
Nie napisałem by nie jadł tłuszczu tylko że picie lnianego 7x dziennie to słaby pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
My tu na brak tescia to raczej nie narzekamy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Zapomniałem jaki to dział
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy przedłużyc tamoxifen po cyklu??

Następny temat

Kontnuacja cyklu na sustanonie250, na co przejść?

WHEY premium