SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

który sposób lepszy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie czy lepiej jest robić 6 weidera i po tym serie brzuszków w małych ilościach czy lepiej jest robić tylko brzuszków w dużych ilościach tyle ile dam rade? dodam że nie chodzi mi o odchudzanie bo jestem szczupły
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 350 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4311
odchudza sie w kuchni a nie 6 weidera ktora tylko wyrzezbi ci miesnie ktore i tak beda pod warstwa tluszczu i ich nie bedzie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 335
napisałem że nie jestem gruby tylko szczupły(bardzo) dlatego nie wiem czy 6 weidera z brzuszkami czy same brzuszki o to mi chodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 350 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4311
widocznie nie doczytalem :) w takim razie jesli nie chcesz przybrac na masie a tylko wyrobic sobie brzuch to mozesz sobie zrobic te a6w chociaz jesli jestes bardzo szczuply to i po zwyklych brzuszkach powinny miesnie brzucha byc widoczne
Jednym slowem jesli dasz rade rob a6w a jak nie to zwykle brzuszki tez beda dobre :)


Zmieniony przez - xMajkellox w dniu 2014-03-05 18:48:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 407 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29449
Szóstkę odpuść, brzuszkami też bym się zbytnio nie katował bo są dużo lepsze ćwiczenia na brzuch, wypróbuj unoszenie nóg w zwisie na drążku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyroda

Następny temat

Nazwisko

WHEY premium