SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krzywa klata:///

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19050


witam
na początku mówie wam ze nie mam talentu do rysowania i nie smiejcie sie z mojego "dzieła"
wyzej pokazany rysunek przedstawia moj problem,otoz lewy miesien piersiowy mam taki jak w czerwonym kółku jest on bardziej sciety i mniejszy od prawego ktory rosnie mi ładnie i prostonie wiem jak skorygowac tą asymetrie probowalem robic codziennie po 60 pompek w szerokim rozstawie rąk ale to nic nie pomaga:/nierównosc widac dobrze jak napne mięsnie ale nie chce miec krzywej klaty:/
prosze podpowiedzcie mi jakies sposoby aby to zlikwidowac;)będe bardzo wdzieczny za pomocne odpowiedzi
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to przekrec glowe w prawo
zostaw sztange wez hantelki w lapy i ciskasz ...
nie zrobisz tego z dnia na dzien ale z czasem zobaczysz efekty !!! i co bylo wielokrotnie juz pisane TECHNIKA !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
masz krzywe lopatki, nie wyrownasz tego, tak zeby byly identyczne. cwicz po prostu dobrze technocznie
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 337
miałem identyczny problem, powoli różnica będzie się zacierać, cierpliwości...

He who does not need to lie is proud of not being a lier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 823
Na twoim miejscu zawołałbym kolegę i kazał mu patrzeć jak ćwiczysz

i on by ci wtedy powiedział czy krzywo podnosisz lub też inaczej ale generalnie uważaj na technikę !

----------------
Siłownia to jest TO i nie wolno pękać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
taka genetyka w 100 % tego nie zlikwidujesz, rozwiniesz mocniej klatkę to bedzie mniej widoczne...
joł/.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
to mnie podbudowali... też tak mam;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te pompki to tylko pogarszały twoją sytuację.
Powinieneś robić dokładnie odwrotną rzecz.
Ale zniwelować tą różnicę to wyciskaj dużo w wąskim uchwycie (aby rozwinąć środek klatki) w leżeniu głową w dół(aby rozwinąć dół klatki). Dosyć nietypowe, ale napewno pomoże. Możesz jeszcze spróbować przenoszenia hantla za głowę w leżeniu na plecach.
Aha, ćwicz jeszcze sporo hantlami(z łaczeniem hantli), przez pewien czas możesz używać trochę wiekszego obciążenia z tej gorzej rozwiniętej strony.
Wg. mnie da sie to zniwelować, ale potrzeba dużo cierpliwości.

Zmieniony przez - .teddo. w dniu 2006-03-23 20:03:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19050
sorki ze odpisuje dopiero terazem,ale zapomnialem o poscie:)hmm a gdybym robil taki plan:
wyciskanie plasko w lezeniu 12,10,8,8 prog.
wyciskanie sztangielek plasko 12,10,8,8 prog.
wyciskanie sztangielek na lawce skosnej gląwą do gory 14,12,10,8 prog.
rozpięty plasko 4*14
czy cwicząc takim planem(oczywiscie na rownej ławce)da sie rozbudowac i wyrownac klatke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
niepytaj tylko spróbuj i obserwój efekty

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie nie da sie tym planem tego wyrównać, przeczytaj jeszcze raz mój post powyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
teddo, jak nie wiesz, to nie pisz. Z tym uzywaniem wiekszego obciazenia to juz w ogole dowaliles. Czlowiek ma po prostu rozne zaczepienia miesnia do kosci, wiec tego nie zmieni, moze zniwelowac roznice co najwyzej. Do tego wystarczy normalne cwiczenie klatki, ale poprawnie technicznie.
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciązniki a jump !

Następny temat

TRENING DO OCENY (MASA)..

WHEY premium