SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krzywa klata:///

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daniello, wiem więc piszę.
Nie koniecznie jest to źle przyczepiony mięsień, tego nie możemy przez internet sprawdzić (wykluczam skarajne przypadki), więc zakładam, że jest to nieproporcjonalnie rozwinięta klatka, którą można poprawić ćwiczeniami, które napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też mam podobny problem ale do tego prawa kość klatki jest bardziej wysunięta do przodu tzn jak sie patrzy z profilu (z boku) to jest jakby takie wybrzuszenie. Czy pompki codziennie rano i wieczorem max w wąskim rozstawie coś dzadzą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 108
A propo krzywizn i nierownosci mam wsumie podobny problem.....
Tylko mi chodzi o brzuch...wyobrazmy sobie szesciopaczek (ktory troche mi sie rysuje)lewy srodkowy miesien jest troche bardziej wypukly od reszty miesni 5 jest normalnych tylko ten jakos odstaje...najbardziej widac to jak patrze na niego z gory...pomocy co chodzi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 389 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4489
zadlo Witaj w klubie , mi tez wystaje jeden miesien i to bardzo
Ale nie 5 tylko 4 Ale robie ostry trening i powoli inne sie dopasowuja do tamtego , wiec musisz ostro cwiczyc ,a wszystko sie wyrowna

ZYJ KAZDA CHWILA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
.teddo. na pewno wiesz co piszesz? więcej obciążenia z jednej strony? Ja bym radził raczej pracować sztangielkami, aby właśnie RÓWNO rozkładać ciężar n aobie strony aby pracowały tak samo.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten większy ciężar to chodziło mi o minimalną różnice ok 2-3 kg w sztangielce, żeby bardziej pobudzić tą mniej rozwiniętą stronę. Trzeba to robić ostrożnie i z umiarem żeby nie przesadzić bo moga powstać nowe dysproporcje jak koleś zacznie szaleć jedną reką. Z tego prymitywnego rysynku nie można wywnioskować czy to jest źle przyczepiony mięsień czy nierówno rozwinięty. Lepiej jakby koleszka dał zdjęcie, sprawa byłaby jaśniejsza, a jak juz go tak to bardzo męczy to niech idzie do lekarza a nie na forum. Zakładam cały czas, że mu źle urósł co czasem sie zdarza.
Natomiast jeżeli przyczep mięśniowy jest z względów genetycznych jest źle umiejscowiony to i tak da sie w dużym stopniu wyizolować ten akton mięsnia żeby troche bardziej uróśł i zminiejszył dysproporcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy ktoś mógłby doradzić mi ? kilka postów wcześniej napisałem problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi ci o to, że maszz z jednej strony bardziej wystający obojczyk?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
teddo
dobrze ze to tylko twoje zdanie
Przy dysproporcji w żaden sposob nie powinno sie ćwiczyć z wiekszym obciążeniem u jednej strony.
Do autora:
To powinno ci pomóc --> https://www.sfd.pl/temat203706/
Ale całkowicie tego nie zniwelujesz bo jak ktoś tam wczesniej wspomniał to zapewne kwestia genetyki. Wiele osób tak ma

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://f.sfd.pl/sb.asp?w=600&p=1/images2004/20040530201256.jpg

http://f.sfd.pl/sb.asp?w=600&p=1/images2004/20040531111342.jpg

to są fotki z przed roku. od tamtej pory nic nie cwiczyłem więc teraz też tak to wygląda no może brzuch troche lepszy :P jak sie przyjżycie(przyjrzycie?! jak to sie pisze?!) to widać, że prawa kość (blisko środka) odstaje do przodu.

Zmieniony przez - _paka_ w dniu 2006-04-03 16:37:17

Zmieniony przez - _paka_ w dniu 2006-04-03 16:37:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciązniki a jump !

Następny temat

TRENING DO OCENY (MASA)..

WHEY premium