SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 584
cześć wszyskim bykom i cielaczkom mam pytanie jaki przyrost odnotowaliśce po stosowaniu kretyny np. w kilo na klate,łapa,klata,........aha i jeszcze jedno czy wy też po zażyciu jej jesteście tacy przymuleni troche przez ok. 20 min. ??

byki górą

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Nie trening silowy to trening na sile. Chociaz trening silowy moze miec 2 znaczenia, na sile badz wogole trening z ciezarami. SPrecyzuj bardziej...

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1820 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37250
Kreatyna działa na każdego inaczej !!

Najlepszą obroną jest...Atak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 584
kurde no nei iweidziałem c oty nie powiesz

byki górą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4720
Ja ostatnio mialem udany cykl: poszlo mi znacznie sila i w lapie 1,5cm z czego sie bardzo ciesze, nie zauwazylem przymulenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Nie sugeruj sie odczuciami innych
Kup i zobacz jak bedzie działac na tobie

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29096
ja jestem w 3tyg cyklu. jade na mono olimpu i jak na razie w lapach poszlo mi 2,5cm, w klacie ok 5-6cm, ogolnie nabralem ok 4kg. z sila to juz inaczej, zrobilem sie na pewno wytrzymalszy ale sila poszla nieznacznie moze 5kg

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4720
Jak to ma sie nie sugerowac, niech sie własnie przekona jakie rezulaty mozna uzyskac przy prawidlowym stosowaniu kreatyny
Pozatym Damixx z wypowiedzi Szymona wynika ze juz ja kupil i bierze tylko czy aby nie za wczesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
maat trzymasz diete ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29096
Gawdzik szczerze to nie mam ulozonej diety ale mozna powiedziec ze sie pilnuje
tzn jem to co uwazam za stosowne( chyba wiesz co powinno sie jesc aby nabrac masy) no i unikam rzeczy ktore powinno sie unikac podczas brania kretki (kofeina, alk itd)

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
sienios nie na kazdego kretka działa i jak pare osób napisze ze nie działa to sie chłopak moze speszyc.Na własnej skórze musi sie przekonac.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4720
Kretka dziala, inne przypadki sa sporadyczne, a chyba bardziej motywujace jest stwierdzenie "poszlo mi 2,5 cm w lapie, niz sam wyprobuj", zreszta nie wazne bo predzej czy pozniej kazdy po nia siegnie, zeby tak jak mowisz "poczuc to na wlasnej skorze"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna i gainer

Następny temat

Białko....

WHEY premium