SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
mam takie ćwiczenia na klatkę piersiową (trenuję splita) i mógł by mi ktoś powiedzieć czy dobrze w kolejności są ułożone ćwiczenia?

• Wyciskanie na płaskiej•
Przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej
• Rozpiętki
• Pompki na poręczach



Zmieniony przez - buryburek w dniu 2010-11-07 11:07:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
narazie chcę skończyć ten cykl tak w miesiąc, a potem troszkę pozmieniać ćwiczenia (np. dodać skos w górę itp.) zobaczę jakie będą wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Ankieta !

wypadałoby abyś miał coś na górne partie klatki.



Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-11-07 11:12:32

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
po co ankieta jak mi potrzebne jest tylko jak te ćwiczenia po kolei ćwiczyć? mogę raz wyciskanie robic na płaskiej a raz głową w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jedno pytanie, dlaczego pompki na poreczach dałeś ostatnie jak to jedno z najlepszych ćwiczeń na klate ?

To przenoszenie to ci pewnie bardziej na najszerszy wejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
wiem właśnie dlatego chciał bym prosić , żeby mi to ktoś uporządkował.
to pierwsze pompki na poręczach a co potem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
z tego co wiem to rozpiętki ostatnie bo to ćwiczenie rozciągające bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
to mam pompki, wyciskanie płasko, przenoszenie sztangielki i rozpiętki może tak byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Uzupełnij:

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

nie wiadomo np. jaki masz sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
Ankieta:

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16

Waga : 67kg

Wzrost : 175cm

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na słowni : 2 miesiące ( tyle trenowałem ostatniego fbw, a tak to była troszkę dieta i machanie hantlami przez rok)

Uprawiane inne sporty : koszykówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : gryf łamany, sztanga, 2x małe sztangielki i 70kg obciążenia

Dieta : Tak

Przeciwskaznania medyczne : brak

Zażywane suplementy : OLIMP Whey Pro Matrix
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Pompki na poręczach 4s
Wyciskanie sztangi skos góra 4s
Rozpiętki poziomo 3s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
mam tylko ławkę płaską ale spróbuję coś wymyślić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW + MMA

Następny temat

Gdzie znajdę przykładowe treningi FBW

WHEY premium