SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka - pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1221
Po zrobieniu takiego treningu:
1. Wyciskanie w szerokim uchwycie 4x8
2. Wyciskanie w waskim uchwycie 4x8
3. Przenoszenie sztangielki za glowe 4x8
4. Rozpietki na laweczce skosnej 4x8

przy napieciu klatki piersiowej gdy dotykam to miesien w okolicach ramion - szeroko mam napiety, a miesien w okolicach mostka jest taki jakby go nie bylo. Jakie cwiczenie moglbym dodac na cwiczenie tej czesci klatki ?
Z gory dzieki za odpowiedzi

SFD - Zawsze do Twojej dyspozycji :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7443
Chetnie Rowniez poslucham wypowiedzi innych Bo mam podobny problem
Nagradze Soqiem :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3803
Rób wyciskanie waskim uchwytem to na piersiowe w okolicach mostka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3803
Może popracuj nad technika albo wezszym chwytem rób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Sproboj moze wyciskanie glowa w dol, po tym cwiczeniu bardzo dobrze czuje wlasnie miesnie klatki w okolicy mostka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 958
sproboj moze tez wyciskania na lawce glowa w dul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7443
Nie wiem jak u kolegi a z Wyciskaniem Glowa w dol bede mial problem bo Moja laweczka moze zostac tylko podniesona natwomiast sie nie opuszcza moze jescze jakies pomysly ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 697
moja ławeczka moze byc tylko w poziomie, ale to zaden problem. poprostu podłóż cos pod ławeczke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
Jeśli się tylko opuszcza to co za problem ? - kładziesz się w druga strone Ja tak robie i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Nikt nie wspomniał o wyciskaniu hantlami , które przy odpowiedniej technice najlepiej działa na wewnętrzne partie klatki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Nikt nie zapytał, jaki pytający koledzy mają staż, ponieważ najprawdopodobniej trzeba im się dobrze odżywiać i ćwiczyć standardowo ułożonych treningiem, bez kombinacji, a osiągną czego chcą.

Nikt też nie powiedział, że w okolicach mostka nie ma mięśnia. Szerokość 'przerwy' pomiędzy dwiema częściami klatki jest zależna tylko i wyłącznie od genetyki, można ją zmniejszać zdobywając kolejne kg masy MIĘŚNIOWEJ.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2005-05-21 23:08:08

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecki

Następny temat

rozstepy

WHEY premium