SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Priorytet klatka (pytanie)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6694
Witam!
Mam pytanie, przechodząc do rzeczy chciałem się zapytać ile serii powinienem robić, gdy klatkę będę robił 2 razy w tygodniu (oczywiście cel to masa), bo nie chcę się przetrenować... Z góry dzięki za pomoc

Staż ponad 2 lata

:P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1311
Standartowo przyjmuje się 12-16 serii na duże partie.
Więc wychodzi na to, że na jednym treningu 6-8 serii;)

Zresztą, kwestia wyczucia organizmu. Ja np zauważyłem, że po zrobionym porządnym treningu klatki drugi musi byc bardzo lekki.

Praca, praca, praca...
może z tego będzie masa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6694
Może ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
W kif listopadowym w rocznym planie treningowym była klatka rozpisana na 2 razy w tyg.

wtorek

wyciskanie lezac wg. załącznika
przenoszenie 3 x 15
wyciskanie na wąsko 4 x 6

sobote

wyciskanie leżac wg. załącznika
wyciskanie skos 4 x 6
rozpiety 4 x 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6899
Nie wiem dokladnie jak to jest z Toba ale mozna tez podzielic to tak ze np.w 1 dzien robisz normalnie klatke a w 2 np cwiczenia na gore lub na maszynach, same hantle czy rozciagajace jakies typu rozpietki jest wiele mozliwosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jw. już napisano max. 6-8 serii, jeżeli będziesz bazował na ciężkich ćw. wielostawowych to nawet mniej.
np. wyciskanie w poziomie 3 x 15-10
w skosie do góry 3 x 12
drugi trening
wycisk. w poziomie 4 x 15-8
rozpiętki w skosie 3 x 12

w następnym tyg. przy drugim treningu wyc. zmieniasz na skos a rozpiętki na poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6694
Dzięki Apokalipsa. Zaczne on skosu góra, bo na górze bardziej mi zależy sogi poleciały :P

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Lepiej raz a porządnie.

Takie moje zdanie. Nie dzieliłbym treningu klatki na 2 razy. Jeśli już to każda partia 2x, a nie wybiórczo.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6694
"Raz a porządnie" może masz i racje, ale potrzebuje czegoś nowego jakiś inny bodziec, a że kiedyś za bardzo zajeżdżałem klatę i teraz odstaje od pozostałych partii to nic się nie stanie jak będę ją ćwiczył 2 razy w tyg...

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 459 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7007
Znów będziesz ją zajeżdżał

------------------------------------------------------
Pozdrofka
http://www.sfd.pl/Siłka_by_Bochnia-t347406.html--Moja siłka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Dokładnie 6-8 serii w dwóch cwiczeniach podstawowych , na drugi dzien 1 podstawowe + izolowane.

Czawaj też racja, dla osób ze stażem autora (2 lata) Proponuje rownież raz a porządnie.

Ja własnie wchodze w mezocykl w którym opieram się na średniej intensywnosci lecz każdą partie 2razy w tygodniu, i chwale sobie

Pozdrawiam
YaKuZa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efekt jojo i masa

Następny temat

regeneracja klatki

WHEY premium