SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200
Czy trening na klatke mógłby wyglądać następująco ? bede wchodził na cykl odżywkowy

1.Wyciskanie sztangi płasko 3x 8/8/6
2. pompki na poręczach 3x max + rozpiętki 2x12
3.Wyciskanie hantli skos góra 3x 8/6/4 + przenos 2x10
4.Wyciskanie hantli dół z supinacją 3x 8/6/4 + bramka 2x12
lepiej ćwiczyć tak tą partie osobno czy można połączyć z bicepsem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
klatkę masz- rozumiem- kompletnie rozwijającą się[albo nie rozwijającą...] bo nic nie piszesz o tym...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Troche tego za duzo.Jaki staz?
W 1cw zrobilbym progresje wieksza i niewschodzil od razu na duze obroty.
Pompki na poreczach/w max bd lipa-jest to cw masowe/i zrobilbym progres.
1ss wystarczy.Widzialbym to tak:

1.Wycisk/szt.poziom 10/8/8/6
2. DIPSY 10/8/8/6 /progres
3A Wyciskanie /mlotkowe/lub supinacja 10/8/8
3B Rozpietki/lub/brama high-down 12/10/10

W zupelnosci wystarczy by pobudzic cala klatke,ale trening jest ciezki-wiec niewidze go w planie dluzej niz 6tyg.Chyba ze bedziesz nadal odnotowywal przyrosty.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie ten dział na dyskusje o tym... raczej zrezygnuj z tego; zreszta poczytaj regulamin zanim zaczniesz pytać w tym dziale o takie sprawy;

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t501693.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200
przecież juz wypełniałem ankiete przy pytaniu o plan na mase . a więc zwracam sie do Ciebie Apokalipsa ;) nie mogłoby tak być ? przy połączeniu partii
pon klatka
sr. nogi + barki
pt. ramiona + przedramie
nd plecy + kaptur i po kazdym treningu brzuch i bieżnia minimum 10min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
nogi z barkami.Graty!

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to już barki daj do klatki, albo rozdziel i częśc do klatki/rąk/pleców

natomiast brzuch 1-2x w tyg... a bieżnia w jakim celu przy tej objętości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200
wiesz nie chce sie znów tak zbytnio zalać po tym cyklu .. mam tendencje do tycia . z tego co czytałem to przeciez można połaczyć barki z nogami. jakie są przeciwskazania ? bo chce robic razem ramiona zeby je ruszyć na bombie .i zbytnio nie wiem gdzie reszte wsadzić jezeli klate chce takze jako priorytet i jechac tym co sobie powyzej napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Nogi to wielka grupa miesniowa-.Po 3/4cw na czteroglowe 2/3cw na dwuglowe 2cw na lydki bedziesz mial sily na barki? chyba nie,a trening ci zajmie cala wiecznosc

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200
no racja racja z tym sie zgadzam ;) to gdzie wrzucić barki ? przy tym co chce zastosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200
to jak panowie to widzicię ? plan mam rozpisany przez apokalipse .. wszystko ładnie szło tylko klatka stoi i chciałem zmienic na to co ja zaproponowałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - proszę o korekty.

Następny temat

Trening + Dieta

WHEY premium