SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4293
witam wsyztskichh mam pytanie szukałem w wyszukiwarce ale nie znalazłem zadnej satysfakcjonującej mnie odpowiedzi!Jak rozbudowac górną cześć klatki piersiowej!trenuje na siłwoni 3x w tyg i oprucz tego kick-boxing 3 razy w tyg klatka ogólnie dosyc dobra tylko górna część jakas licha co mi doradzicie napisze jeszcze ze robiac trening na klatke wykonuje:wyciskanie sztangi skos,wyciskanie sztangi płasko,rozpietki na skosie i do tego trening tricepsów wyciskanie sztangi w wąskich chwycie i francuza pomóżcie z góry dziekuje i pozdrawiam!!

Nieważne przegrałeś czy wygrałeś - wciąż musisz zachowywac sie z klasą, jak prawdziwy mistrz -Quincy Taylor

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3658
na góre klaty to najlepszy jest właśnie skos (głowa w górze)
rób rozpiętki i wyciskaj pod skosem. to z czasem musi pomoc
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3213
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Przy kickboxingu ciężko jest z masą, bo jest to dosyć ciężki wysiłek aerobowy, jak bieganie, czy rowerek treningowy choćby. Tu trzeba dobrze zbilansowanej diety, a przy masie trzeba jeść więcej niż wynosi próg kaloryczny, także trzeba uwzględnić to, co spalasz na treningach... To po pierwsze.
Trening na klatkę mamy dobry. Skos jako pierwszy i rozpiętki na skosie. Więcej przy takim stażu nie trzeba, ale z kickboxingiem jest tak jak mówię, dlatego z rośnięciem będzie dużo ciężej.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4293
Kubuś wiesz jak wygląda moja klatka co tu dużo mówic :)heh ale dam rade weisz o co chodzi!:P

Nieważne przegrałeś czy wygrałeś - wciąż musisz zachowywac sie z klasą, jak prawdziwy mistrz -Quincy Taylor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
hmm ale akurat to tez uwarunkowania genetyczne..w sumie klatka składa sie głównie z włóknien białych wiec rob serie np do 4 powtorzen duzymi obciazeniami odpoczynek ok 2 minut i nie katuje jej do odmowy bo to bezsens

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
"Kubuś wiesz jak wygląda moja klatka co tu dużo mówic :)heh ale dam rade weisz o co chodzi!:P"
Ba...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 579
no więc ja tesh mam małe problemy z klatką.Nie wiem czy robie dobrze,ale staram się żeby moje treningi(nie tylko na klatke) były minimalnie zróżnicowane.tzn. zmieniam długość przerw,intensywność,ciężar,ilość pow.itp.A na na klatke wykonuje takie ćwiczenia:wysiskanie sztani na ławce poziomej,na skosie.sztanieglki na poziomi,i skosie(głową w dół)rozpiętki.I jakoś kiepsko idze w porównaniu do moich znajomych:D.Pomóżcie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
JAK masz pisac takier ******ły ze szukales ale nie znalazles JAKI CWICZENIA SA NA GORNA KLATKE to lepij nic nie pisz bo bna dopstaniesz za klamstwo w żywe oczy.

po 2 afuś - sklad miesni mozna okreslic w przyblizeniu - jednakze roni sie on % u czlowieka - dlatego np. przedstawiono metodę stoowania okreslonej liczby powtrzen - z zwiazku z ropoznaniem - +- skladu miesnia -biale czerwone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3658
nie denerwujemy sie bo to też szkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
faku ale piersiowy w wiekszosci biały!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeśli chce sie skończyć z siłownią to co z mięśniami??

Następny temat

Trening 5dni kazda grupa osobno

WHEY premium