SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwna klatka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Cze.Cwicze od 1 roku.Przez ten czas waga skoczyla o 10 kg (nie koksowalem sie , bralem tylko kreatyne z Olimpu i z Megabola oraz Super Gain 4100 z MLO).Niedawno pojawil sie problem bo zrobil mi sie dolek na klacie na dlugosci mostka. Takie dolki są calkiem normalne ale u mnie ma on jakies 1,5 cm glebokosci a to troche duzo (wedlug mnie),miesnie klatki piersiowej sa dosyc dobrze rozwiniete i rozwijaja sie nadal tylko ja nie chce miec tego dolka a w miare rowna klatke.Pomozcie mi i powiedzcie jakie cwiczenia mam wykonywac? )podobno wyciskanie na lawce w wąskim uchwycie ale czy tylko to?Prosze o odpowiedz na forum lub na e-mail [email protected] (w tym e-mailu to sa dwa zera) Z gory wielkie thx

mara
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
Witam was mam podobny problem iz po roku cwiczen na srodku klatki mam perfidny dolek prosze was zebyscie mi cos polecili lub podlali jakies dobre cwiczenia na srodek klatki bo narazie to nic mi nie pomaga a oto moj trening klatki: Ławka prosta 3 serie 1x12 2x10 3x8 Skos 3 serie 1x12 2x10 3x8 i rozpietki na ławce prostej 2x10 Skos 2x10 prosze was poradzcie mi cos najlepiej jakies dobre cwiczenia na srodek klatki zeby skorygowac ta wadę. A oto moje fotki:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd70f7ae3a5dd37c.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eef77669148265c7.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae4bc9590b08bbff.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/32ce16bf91dee4da.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7bb75bbc2b0a89b.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26311ac921bed484.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Musisz cwiczyc wiecej na srodkowa czesc klatki co pewnie juz wiesz :) a cwiczenia jakie bym polecal to wlasnie waski uchwyt a oprocz tego rozpietki linkami od wyciagu i krzyzowanie rak nad klatka. Wiecej cwiczen na te partie niestety nie znam. Poszukaj w archiwum a moze cos znajdziesz a do tego przejzyj stronke www.kulturystyka.pl/atlas moze tam tez cos jest ( a moze i nie ma - nie pamietam )

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
kacperb dzieki bardzo za podpowiedz
POZDRO

mara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Ale jak to- pojawil sie dolek? Jak to wyglada? Moze miales zapadnieta klatke, tylko nie zwracales na to uwagi, a gdy zaczales rozwiajc miesnie, zwrociles uwage i dodatkowo to sie poglebilo- bo bardziej widac. A moze to kwestia genetyki i przyczepow miesniowych. Masz jakies zdjecie?

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10921
Gall Anonim ma racje. tez jak jeszcze nie miałem wogóle mięsni na klatce dołek nie byl widoczny. Teraz jak juz się trochę pojawiły widoczny jest głeboki dół. Jest to tzw. lejkowata klatka. zlikwidowac to można jedynie operacyjnie, chociaz tak niewielki dolek jaki jest u ciebie (1,5 cm) mozna by troszke zmniejszyc poprzeż masaze. Ale jets to tylko niewielka zmiana do 1 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
po pieciu latach pewnie juz tego problemu nie ma

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Z tymi masazami...akurat ja jestem masazysta. Raczej nie spodziewalbym sie rewelacji. Tu nie o korekcje jakas straszna w masazach chodzi- zalezy jeszcze jakie stadium rozwoju koscca. Najpierw trzeba weryfikacje czy to w ogole jest klatka piersiowa szewska czy nie...

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10921
O tym wspomnialem . Pewna masażystka zajmowala sie takim przypadkiem i po kilkunastu wizytach efekt był w postaci kilku milimetrów ( około 0,8 cm)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Nie wiem jak to zmierzyli tak dokladnie. I przede wszystkim nie wiem na ile to trwale bylo. Ja tez robie takie postepowanie jak jest potrzeba, ale jak mowie- raczej sa to przypadki typu- leczenie typowo zachowawcze bez mozliwosci wielkiej poprawy.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10921
Czyli jednym slowem nic sie samemu nie zrobi. tylko zabieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Mozna trenujac osiagnac ladne efekty. Ale ludzie, ktorzy przychodza na masaz, nie musza koniecznie chciec cwiczyc. Jesli ktos cwiczy- moze sporo zdzialac. Choc poczatkowo jest tak, ze wydaje sie, iz wada sie poglebia. Wazne, zeby klatka byla swietnie rozciagnieta. Jesli dodatkowo doprowadzi sie do skrocenia miesni piersiowych, efekt moze byc oplakany, poglebia sie bowiem protrakcja barkow. Nalezy wzmacniac plecy. To bardzo wazne. Poza tym mase cwiczen rozciagajacych miesnie- rozpietki np. Poza tym przenoszenie sztangielki za glowe jest ciekawym rozwiazaniem.
Nie zmienia to faktu, ze nadal trzeba stosowac cwiczenia podstawowe budujace mase. Jesli bedzie juz ona spora- mozna bawic sie w ksztaltowanie wewnetrznych aktonow klatki. Efekt moze byc naprawde niezly.

Nie ma ludzi nieomylnych...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobry trening na mase???

Następny temat

uważaj na kręgosłup

WHEY premium