SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klata z czym lepiej??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
witam mam pytanie z czym lepiej ćwiczyć klatę z bicepsem czy z tricepsem. Z tricepsem słyszałem pozytywną i negatywną wersje. chodzi mi o to jak najlepiej połączyć ze sobą partie mięśni żeby wszystkie mięśnie były wykorzystane na max. Słyszałem też że z barkami można śmiało robić. Czekam na wasze propozycje i rady i doświadczenia z góry dzięki...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3000
Tak jest z tym że warto zmieniac połączenia wtedy organizm zmuszony jest do zwiększonego wysiłku... Mogę się założyc że jeśli połączysz tric z klatką to będą efekty. Na początku wiadomo ciężko ale w miarę upływu czasu będzie OK...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 764
no jest ogólnie przyjęte że triceps z klatką sie robi a biceps z barkami

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jest ogólnie przyjęte że triceps z klatką sie robi a biceps z barkami


gdzie tak jest przyjęte ?

Zmieniony przez - studensky w dniu 2009-07-06 13:36:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 764
studensky czepiasz się szczegółów;p chodzi mi o plany treningowe;p

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
nie ma zasad z czym co lepiej robic.

na dobrą sprawe klatke mozesz robic i z bicepsem lub z tricepsem, pamiętaj tylko ze przy treningu klatki triceps również pracuje.

ułóż sobie plan tak zeby kadza partia miała dostateczną ilośc na odpoczynek.


Zmieniony przez - Sevillista w dniu 2009-07-06 13:40:00

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21991
To jest pytanie życia i śmierci dla osoby, która zamierza ćwiczyć przez 2 miesiące, więc od tej decyzji zależy wszystko! :)
Jeżeli jednak ktoś po prostu trenuje na siłowni, to sprawdzi różne połączenia, bo - wbrew opinii panującej gdzie niegdzie, jak widzę - nie ma nic ogólnie przyjętego, jest wiele opcji, które może stosować.

Także kombinuj, testuj, patrz na swój organizm i dobieraj kombinacje najlepsze dla Ciebie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
z barkami sobie polacz jak masz dylemat z tamtymi ^^

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
Ja teraz robie plan jedna partia 2x w tygodniu. Według poradnika, ktory znajduje sie na tym forum robi sie:
1. Klata, bark, tric
2. Bic, nogi, plecy
tak polecam robic bo efekty sa dobre :)

BoF >oll

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3000
Hahahaha według poradnika no sorry
A ten Twój poradnik nie mówi nic o łączeniu 2 "dużych" grup mięśniowych na jednym treningu ? Poza tym co to ma byc: "1. Klata, bark, tric " ???
Efekty dobre? Poczytaj troszkę bo widzę że z wiedzą słabo...

A co do tematu:
Ja osobiście łączę raz klatkę z tricem, a raz z bicem
I tak 3-4 do 5 miesięcy max plan treningowy zawiera klatka + tric i zmiana ( także cwiczen - nie wszystkich ale stosuję zasadę "nowego bodźca" dla wzrostu )
Tak żeby nie zanudzic mięśni na śmierc jednym planem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7901
MJR1987 sog poszedł za rzetelna odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1184
ja klate robie z przedramieniem bo bic z nogami a tric na osobnym treningu..nie lubie robic trica po klacie bo nie mam dostatecznie duzo sił aby targac maksymalny ciezar..wiec jzu bardziej proponuje biceps no ale to jzu wasza kwestia jak planujecie trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rrumcek/ Dziennik treningowy/ 15-10-5 Wodyna

Następny temat

masowka na cztery dni

WHEY premium