SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiełbasa co to wogule jest??????????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Dzisiaj znowu otwieram loduwe i co widze (wontrobianka,kiełba,parówka,salami)Co ja mam z tym zrobić zjeść to co to wogule jest wontrobianka?????????? Pomóżcie nie wiem czy moge zjeść wontrobialnke albo parówke do domyślam się że salami to raczej nie,ale może się myle????
i co z obiadem ja mam zazwyczaj dwa dania najpierw zupa czy mam ją jeść np:(ogórkowa,pomidorówka,fasolowa,grochuwa,warzywna....itp)
Co robić jeść to?????????

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Ja tam zupy bym jadł a co do reszty, to z umiarem.
Natomiast dodatkowo zaopatrz sie w jakies ryze, kasze gryczane, platki itp - to tani towar i zdrowy


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Wątrobianka - to inaczej kielbasa pasztetowa.

Jesli chodzi o kielbasy - to jak lubisz, to je jedz, przeciez nikt Ci nie moze zabronic.
Mi sie mieso troche przyjadlo, i przerzucilem sie na pewien okres na diete rybna.

A co do zup... Prawdziwego polskiego obiadu sobie bez zupy nie wyobrazam. Zupy - mimo, iz chyba nie moga zastapic konkretnego (wlasciwego) dania - sa moim przysmakiem.

Nie jestem ekspertem w ukladaniu diet dla sportowcow, typowo kulturystycznych itd., jednak mysle, ze nie powinienes zupelnie rezygnowac z miesa oraz obiadu 2-daniowego.


Pozdrawiam !

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie tu nie chodzi o pozucanie miesa! tylko ze kielbacha to nie jest najlepsze rozwiazanie patrz tabele zywnosciowe a tym bardziej salami zadaj sobie wazne pytanie co chcesz osiagnac?czy kulturystyka dla ciebie to sposob na mile spedzenie czasu zrzucenie paru kilo tluszczyku i/lub nabraniu troche masy miesniowej zeby sie wygladu nie wstydzici miec wiecej sily to ok jedz i kielbache i zupy itp ale jezeli chcesz cos osiagnac wiecej to nie obedzie sie bez rezygnacji z niektorych pysznosci na rzecz innych niekoniecznie smaczniejszych rzeczy(moze to ja nie mam fantazji ale mi sie zygac juz che owsianka itp) jezeli juz zupa to makaronu duzo lub ryzu dawajzawsze to cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
bez wyrzeczen nie ma rezultatow :>
a wyrobami garmazeryjnymi mozna psa nakarmic
jedz drob,ryby,nabial.. to z bialka
a z WW ryz,kasza/gryczana/manna/makaron z marki zytniej ostatecznie razowej...
dieta to podstawa jak jej nie umiesz utrzymac to zajmij sie czyms innym

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4750
Kielbasa - to nic innego jak nie zawiniety ***** we flak z jelitka jakiegos knurka:>>>>

!HrHr!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Tegmi te twoje porady żywieniowe też są z*****te,wróć ty lepiej chłopie do szkoły.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Jeść zupę jeść, ale jak ktoś mądze powiedział to jest przysmak a nie posiłek.
Kiełbasy, parówki itp to białko zwierzece ale w towarzystwie ogromnych ilości tłuszczy. Czy chcesz to jeść - sam zdecyduj.

Moderator Odżywianie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na zrzucenie zbędnych kg

Następny temat

sok kubus-marchwiowy

Wiecej