SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaloryfer - rzeźba brzuszka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Nie usprawiedliwiam sie tylko probuje ci uswiadomic ze jak jestes chudy to widac "miesnie" brzucha a jak jestes na masie to musisz sie postarac o to zeby byly widoczne :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
HEHe bo opcja mocnego kaloryfera przebijającego sie przez warstwe tłuszczyku też istnieje i chyba o to Ci chodzi maciekslu1 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
kiklak1

Jesli się nie usprawiedliwiasz to dobrze , troszke mnie to wkurylo bo znam typy osob ktore tak mowią "jak bym był chudy\szczuply to też bym miał ten kaloryfer" a w szarej zeczywistosci jest popularny "maciuś" Nie lubie tego typu ludzi. i to nie jest tak jak ty mowisz zeby był kaloryfer musisz być szczuply.Bo jak ktos nie trenuje bedzie mial "plaski brzuch"

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
na ABSII temacie jest mój brzuch po 9 lvl gdzies 94 strona chyba , jesli chcesz sprawdzić:P , wersja na Maciusia nie wchodzi w gre;) choc z wzrostem to jest masakra im jestes wyższzy tym b. wydajesz sie "chudy" kumpel ma 195 wyciska 120kg , martwy z czyms kolo 190kg a wyglada jakby nie ćwiczyl !! bo tak szczuplo wyglada;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Daj mi link..:D bo jestem leniem

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
hej, temat już został wyczerpany, więc pozwolę sobie zapytać o coś, a mianowicie...
słyszałem opinię, że "ćwicznie brzucha z obciążeniem poszerza".
Poszerza, ale w czym ? W biodrach ?
Wydaje mi się, że jestem szerszy w biodrach, ale przecież to kości więc to chyba niemożliwe ?
A przysiady poszerzają ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Ćwiczenie nadmiernie intensywnie skośnych brzucha powoduje złudzenie "szerokości" przy słabych/małych prostych

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
temat po raz 100 na forum, litosci.
temat mozna bylo zakonczyc po pierwszej odpowiedzi iversona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
Mięśnie proste brzucha ćwiczę z obciążeniem i skośne tak samo Ogólnie ćwiczenie skośnych poszerza, ale w pasie bo mięśnie rosną A mi chodzi o biodra, tyłek A przysiady mogą poszerzać właśnie te biodra i tyłek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Już bardziej MC, chyba, że głębokie przysiady, ale też bardziej MC.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 dni treningow + bieganie ??

Następny temat

Plan na mase

WHEY premium