SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaloryfer - rzeźba brzuszka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
abs 2 ? kiedyś to robiłem no ale zniechęciło mnie to że robiłem to przez okooło 5 minut i koniec ;p

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
najlepiej na brzuch jest taki system (w/g mnie).

-ćwiczenie go 3 razy w tygodniu
-robienie około 3 ćwiczeń na:
a) górne proste (np. brzuszki do kąta 30 st.)
b) dolne proste (np. unoszenie nóg w leżeniu płasko)
c) skośne (np. unoszenie tułowia z leżenia bokiem)

poza tym, ćwiczenia takie jak przysiady, martwy ciąg poprawnie technicznie z dużym ciężarem angażują brzuch znacznie lepiej niż brzuszki.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
mam 15 lat więc mc nie robię... ale rob ię za to przysiady i czuję że mi się napina... czyli mam brzucha nie robic codziennie? tylko powiedzmy 4 razy w tygodniu? ale czemu nie codziennie?

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
bo brzuch jak każda inna partia musi mieć czas na regenerację. rób np. PN-ŚR-PT
ja robię mc przy wieku 14, ale z małymi ciężarami, bardzo dbając o technikę.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
i jak z Twoim brzuchem ? wygląda jakoś?

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ja brzuch zaczyna trenować od nowego cyklu. jakoś wygląda, ale to bardziej od przysiadów i niskiego bf. kiedyś trenowałem go tak jak napisałem wcześniej i dawało dobre rezultaty.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Jak możesz to pokaż ten swój brzuch , na brzuch dobry jest jak kolega pisal wcześniej ABS 2 no i dużo ruchu , badz cierpliwy a efekty bedą.

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
https://www.sfd.pl/Co_jeszce_;p-t493849.html to mój brzuch tylko że z miesiąc temu

Zmieniony przez - vineber w dniu 2009-06-21 15:45:12

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Nie masz złego tego brzucha. jestem ciekaw jakie mają osoby ktore cie krytykowaly , rob ogolne cwiczenia na brzuch bo masz juz ładny tylko teraz go polerowac.

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
tylko nie rozumiem ;p bo dziś zrobiłęm już poziom 6 i paliło mnie ale robiłem z minuty ;p i to ma mi wystarczyć ?;p

No risk-no fun

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 dni treningow + bieganie ??

Następny temat

Plan na mase

WHEY premium