SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaloryfer - rzeźba brzuszka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
To rob wiecej seri. masz soga na zachete

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
dzięki odbijam ale ile serii?

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
a jeszce jedno... widzicie jaki ja mam brzuch ... co mam robić rzeźbę czy mase?

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Tu nie chodzi o brzuch jak chcesz mase robic. Chodzi o caloksztalt. Dla mnie lepiej wyglada brzuch na kims na styk wadze zalozmy tam 80 kg niz na chudzielcu ktoremu widac miesnie bo jest chudy.


A tak apropo :)
Zero diety
Zero brzucha

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
zalozmy tam 80 kg niz na chudzielcu ktoremu widac miesnie bo jest chudy.

Nie spotkalem się jeszcze z taką osobą ktora jak ty to mowisz ma miesnie bo jest chuda , ale pozdro dla tych osob

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
A ja sie spotkalem. Duzo osob korym juz bylo widac miesnie bo poprostu byly chude. Wy to byscie nazwali dobrymi genami bo wiele z nich ani razu nie cwiczylo brzucha ;)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
A ty się próbujesz usprawiedzliwic? Bo to chyba logiczne bo zeby był widoczny kaloryfer musi byc niski bf.. to musisz byc szczupły.

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
hehe tu chodzi o chudy (brak masy) :P a szczuply to mozesz byc i przy 140kg :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Szczuply lepiej brzmi:) nie lubie okreslenia chudy.A do do kolegi wczesniej to poprostu odnowsze warazenie ze sie usprawiedliwia:)

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Acha i jest wiele osob na tym forum ktore ważą sporo ale i tak są kaloryfery , a kolega wyzej WYDAJE MI SIĘ ze należy do tych zlanych i usprawiedliwia sie tym ze tylko chudzielce maja kaloryfer a ze on jest zmasowany to nie bedzie mial..

To tylko moje "Wydaje mi się" jesli jest inaczej przepraszam i czekam na foto.:)

Zmieniony przez - B.O.A w dniu 2009-06-23 18:04:33

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 dni treningow + bieganie ??

Następny temat

Plan na mase

WHEY premium