SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaloryfer

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 226 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12661
witam. cwicze 1,5 roku nigdy nie cwiczylem miesni brzucha,a chcial bym to zmienic.jestem szczuply i gdy napne brzuch to lekko widac miesnie brzucha czy mogl bym zmienic moja muskulture brzucha do wakacji tak aby byla widoczna bez napinania jesli tak to napiszcie co musze zrobic(jakie cw. ile serii). cwicze 4 razy w tyg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13529
Budowa tzw kaloryfera składa sie z 2 części, po pierwsze rozbudowa samych mięśni brzucha poprzez cwiczenia, po drugie spalenie zasłaniającej go tkanki tłuszczowej, i dlatego osobnicy z szybką przemianą materii mają połowe problemu z głowy. Co do cwiczeń ja zamieniłem standardowe brzuszki na ABSII co z tego będzie zobaczymy ;)

"Went the distance now I'm not gonna stop"

http://www.sfd.pl/Nabijamy_kasę_v5_!!!!!-t449049-s35.html 
-dolącz się, nie każdy może sobie pozwolić na 6 posiłków dziennie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli tak długo nie ćwiczyłeś brzucha to ciężko będzie do wakacji coś wyrzeźbić. Wklej tutaj swój aktualny plan to dorzucimy do niego brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
i zmien diete oki coś sie zdziała .
oraz fotki brzucha zobaczymy czy do wakacji sie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4869
Wątpie czy do wakacji Ci się uda.
Walnij sobie ABSII, ew możesz spróbować A6W - ale to drugie głównie górne mięsnie brzucha wyrzeźbi.
Ale lepsze to niż nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MałyArnold Poczekajmy aż iverson wypowie się na temat A6W to znowu będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4869
A co mówił ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, nie róbmy offtopu i spamu... Każdy ma swoje zdanie na temat różnych ćwiczeń. Do autora- dieta, kalorie lekko na minus a system spięć musisz sobie dobrać sam lub ułożyć sam postaramy się go poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Widze ze na potwora wychodze . Ogolnie co do A6W pisalem wiele razy dlaczego nie polecam i co wg. mnie wypada duzo duzo lepiej. W jednemy zdaniu na taki wysilek jaki trzeba wlozyc w szostke efekty nie sa tego warte.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
nie mowcie ze m usie nie uda bo zalezy od gena, moj kumpel nigdy nie cwiczyl brzucha porobil brzuszki przez krotki okres i ma krate i znam duzo takich przypadkow, iverson co polecasz bo chcem sie wziac solidnie za brzuchala do wakacji

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli masz takich kumpli co czarują "kratkę" ćwicząc krótki okres, to może ich zapytaj ? Oni będą wiedzieli najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
To przeczytaj najpierw pierwszą część mojej wypowiedzi, a pozniej głupio odpowiadaj, pytanie nie było do Ciebie

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silownia + kickboxing

Następny temat

POMOCY!!

WHEY premium