SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jestem początkujący proszę o pomoc :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
No takie wyjście to się skłania ku pakowaniu na rzeźbe, czyli redukcja i podkreślenie sylwetki. Wg. mnie tak by było najlepiej, teraz jechac na krecie i hmb, możesz dorzucić tego thermo speeda, poćwicz te 3 miechy i potem zaczniesz budować masywną muskulature

"What we do in life echoes in eternity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 281
kolega ma racje. chociaz z tym hmb i themro speedem to bym sie nie zgodzil, bo obydwa mozna stosowac przy aerobach i budowaniu rzezby, przy masie i sile raczej nie wiele dadza, gdyz dzialaja one przy bardzo intensywnym wysilku fizycznym, ktory z kolei wyklucza budowanie solidnej masy miesniowej.
Trzeba pamietac, ze budowanie masy wyklucza redukcje szczegolnie, ze aby miec mase trzeba stosowac diete po ktorej raczej ci przybedzie. Kreatyna - ok, swoim dzialaniem powoduje odpowiednie nawodnienie miesnia, pod warunkiem, ze sie pamieta o picu duzej ilosci wody, (ja pilem okolo 5 litrow dziennie).
Narazie trenuj wg planu, a na koniec zaczniesz myslec o porzadnej redukcji, gdzie zmienisz diete na bialkowa, wtedy tez najlepiej odstawic kreatyne i zaczac przyjmowac wlasnie hmb itp., wtedy tez zaczniesz swoje treningi redukcyjne.
Wszystko po kolei i nie wszystko naraz, bo nie zbudujesz nic oprocz rozzczarowania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1279
czyli nie brać hmb ??;>

sam widzisz na focie mam duzo masy ale tłuszczowej... a hmb spala tłuszcz, no najbardziej mi zalezy zeby juz pocwiczyc na ta mase ale i zeby bylo widac miesnie, bo teraz 0 miesni..

Zmieniony przez - inz w dniu 2008-12-02 19:14:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
HMB nie spala tłuszczu. Bujda na resorach. Żadne suple CI nie pomogą, tylko trening i dieta. Treningiem będziesz budował mięśnie a dietą regulował, czy chcesz chudnąć czy nabierać masy. Wybór należy do Ciebie, ale suple przy tym stażu to kasa w błoto

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1279
no dobrze, odstawie hmb tak btw to dla mnie to nie kasa w błoto bo wszystkie odżywki mam za darmo , wiec teraz bede brał samą kreatyne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Stosowanie kreatyny też nie ma sensu. Szkoda nie tylko kasy (w Twoim przypadku nie) ale także cyklu. Pamiętaj, że kreatyna za każdym cyklem działa słabiej (podobnie jak inne suple), więc skoro wykorzystasz jej dobrodziejstwa teraz, będziesz musiał sięgać po coraz mocniejsze rzeczy. Zastosujesz kreatynę a różnic nie będzie prawdopodobnie żadnych, co innego gdybyś wykorzystał ją w odpowiednim momencie. Decyzja należy do Cibie, ja zdecydowanie odradzam, na tym etapie to strata cyklu a efekt niewielki

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1279
aha, głównie chodzi mi żeby schudnąć.. zeby bylo widac te mięsnie ale nie żebym był 'szczurkiem' bo jak ja bede wygladał jak bede bardzo chudy , wiec co bys mi radził?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
O "szczurkowatość" bym się nie martwił, prawdopodobnie jesteś endo więc masy nabierzesz raz dwa. Oczywiście, ważne jest to do czego dążysz, a nie co ja radzę. Chcesz schudnąć? Dieta na minus energetyczny i trening standardowy, najlepiej FBW przy tym stażu. Jak Ci nie podejdzie, możesz spróbować SPLITa, najlepiej partia 2x w tygodniu. Plan to rzecz drugorzędna, najważniejsza DIETA!

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1279
czyli tak 0 odżywek dieta FBW a dopiero później masa?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Dieta na minus teraz (jeśli chudniemy) a później dieta na plusie jeśli chcesz masować
Tylko nie myśl że "dieta" to "głodzić się" bo dieta może być równie dobrze dla zawodników sumo którzy mega tyją

Reszta tak jak napisałeś

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2008-12-02 20:44:13

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana planu

Następny temat

prosze o pomoc

WHEY premium