SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie odżywki na rzeźbę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Witam! Mam 22 lata, 177 cm wzrostu, 80 kg. Ćwiczę od dwóch miesięcy.
4 razy w tygodniu siłownia, do tego biegam 3 razy w tygodniu.
Chciałbym trochę zrzucić kg i zastanawiam się nad zakupem odżywek ponieważ sam trening nie daje mi wystarczających efektów, niestety waga się utrzymuje.Nie chcę sugerować się opisami na opakowaniach odżywek, wolałbym zasięgnąć opinii osób które już przetestowały dane odżywki na sobie.Jak możecie doradźcie coś :P Z góry dziękuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Przejdź do działu odchudzanie i tam napisz temat wrzucając swoją dietę. Pierw poczytaj podwieszone tematy w dziale odchudzanie i odżywianie.

Ułóż dietkę zbilansowaną, wysokobiałkową z obniżoną ilością węglowodanów. Bazuj na białkach pełnowartościowych, węglowodanach o niskim indeksie glikemicznym, zdrowych tłuszczach. Rozłóż sobie wszystko na 5-6 posiłków i będzie ok. Miłej lektury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13782
na rzezbe to jest kolego przedewszystkim dieta

Zmieniony przez - ANIIMAL w dniu 2011-02-08 18:02:46

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Właśnie z dietą nie jest najlepiej. Przede wszystkim brak czasu na przyrządzanie posiłków.Nieregularna ilość jedzenia w różnych godzinach;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
to musisz zmienic ten aspekt, bo bez tego nie da rady.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
A gdybym miał zmienić odżywianie? To jaką dietę najlepiej stosować?
I wtedy jakie odżywki do tego? ( chciałbym wydać nie więcej jak 500 pln)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Żeby była rzeźba pierw musi być jakaś masa mięśniowa, później przy redukcji tkanki tłuszczowej się mięśnie odsłaniają, żyły i mówimy o rzeźbie. Masz co odsłaniać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Mam lekki zarys.Około 2 lata temu ćwiczyłem przez okres roku, to co teraz mam to właśnie zostało z tamtego okresu z tym,że przybrałem na wadze.I jak wcześniej wspomniałem od 2 miesięcy ćwiczę :P Czyli delikatnie coś podrosło :P Inaczej rozumiałem pojęcie "rzeźba".
Chciałbym zamienić swoją masę w mięśnie,spalając przy tym tłuszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
tzn. zejść z 80 kg do 70-75 zamieniając przy tym tłuszcz w mięśnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
No i jeszcze wodę na mięśnie. Bierz się za dietę chłopie, to nie będziesz potrzebował żadnych odżywek. Raczej mówisz o redukcji. Rzeźbić, to można się jak ma się porządną ilość mięcha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Każdy by chciał zamienić tłuszcz w mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
haa :D dlatego pytam jak to zrobić ?:P
Czy są jakieś odżywki ( oprócz diety) pomocne temu?;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki zrobic cykl zebym go poczuł ?

Następny temat

Odżywka białkowa zamiast posiłku - która najlepsza.

WHEY premium