SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki trening ???

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 819
SIema mam 13 lat i gram w piłkę nożną gram na prawej pomocy i mam pytanie czy możecie dać mi linki do jakiś zwodów tylko prostych do nauki i skutecznych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 819
odpisze mi ktos wkoncu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 100
stosuj to co C.ronaldo zwykla przekladanka lub wyjscie na obieg latwe i skuteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1273
najprostsze zwody to:
+ próba strzału ( wziąść zamach ale nie uderzasz piłkę tylko dalej sobie prowadzisz ją lecz nie stosuj tego non stop no chyba że masz tempego przeciwnika w twoim wieku wielu zawodników gdy zrobisz ten zwód odwróci się plecami lub zamknie oczy.

+ wszelkie przyjmowania piłkę zewnętrzną i wewnętrzną częścią stopy bardzo myli.

+tzw. siata lub dziura bardzo łatwy zwód łapiesz rywala na wykroku ( ma np szeroko rozstawione nogi a ty kierujesz tam piłkę i próbujesz go obiegnąć. Jest to zwód z półki bardzo hamskich i nie miłych często deprymuje osobę która ową siatę założyłeś.

+wszelkie przekładanki radze podpaczać wielu młodych i znanych zawodników np. Robinho czy C.Ronaldo masz wiele takich filmów na YT.

+ zmiana tempa biegu przyśpieszasz zwalniasz

Jeśli pomogłem obdarz mnie SOGiem zmotywuje mnie to do dalszej pomocy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na poprawienie szybkości dla 13 latka

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium