SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zrzucic zbęde kilogramy,jak najszybciej(3 miesiace)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. Jutro się zajmę tematem treningu. Tym czasem Twoim zadaniem jest znaleźć na youtube takie ćwiczenia jak burpees i thrusters i zobaczyć jak wyglądają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ok poszukam:) a dieta mniej wiecej jest ok czy nie za bardzo?jeszcze jutro wieczorem ja wkleje jeszcze raz.a trening juz robiłem w poniedziałek i wczoraj fbw kolejnosc była taka:martwy ciąg,przysiady,wiosłowanie hantla,wyciskanie zołnierskie,wyciskanie na ławce prostej i pompki ale na murkach xD bo poreczy jeszcze nie mam na koniec uginanie ramion ze stangla na bisepsa i cwiczenia na brzuch z a6w.te diete co mam rozpisnaną to juz bedzie koło 2 miesiecy jak ja stosuje i jakies marne ofekty sa we wygladzie,bo z wagi spadło około 4 kilko i waze 80-81kg i taka waga by mi odpowiadała nie musiała by wiecej spasc ale niestety tłuszczu jeszcze jest sporo;/

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2009-04-02 22:58:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5600
podobna budowa do mojej :) wiec bede staral sie cwiczyc tak jak ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
śniadanie
3 jajka kurze całe i do tego połowę bułki grahamki ze ziarnami ,
płatki owsiane około 4-5 łyżek z 200ml mleka
staram się tu dawac jakies warzywo ogórki ze słoika i czasami pomidor
garść orzechów ziemnych czasami włoksich

II posiłek w szkole
bułka grahamka z serkiem Bieluchem i w tym plasterek ogórka i pomidora czasami zamiast serka makrela wedzona lub czasami pierś z kurczaka
jabłko

obiad to by było przed treningiem
kasza lub ryz
udko z kurczaka lub piers czasami wołowina lub wieprzowina ale rzadko
warzywa: ogórki ze słoika .kapusta kiszona czasami jakas suruówka


IV posiłek mniej wiecej o 18
To co zostanie od obiadu(bo np.woeczek kaszy dziele na pół i pół woreczka przed treningiem a drugie pół po treningu tak samo np. z udem kurczaka poł przed i pół po treningu)
i po treningu nie powinno być warzyw wiec nie daje ,czasami zjem jakies warzywa pół godziny po tym posiłku,

i czasami jest ciężko z mięsem wyrobic czym bym je mógł zastąpic? Wiem ze powinno być tylko mieso ale czasami jest ciezko;/

czasami jest tak ze dodam kawałek makreli wędzonej
i nie wiem czy mógł bym do tego posiłku dodac Serek Bieluch ??


około 20
125 gram twarogu półtłustego


pije zielona herbate i wode mineralna słdczy nie jem i nie uzywam cukru...orzechy i jakies owoce dodaje do tej diety owoce przewaznie miedzy pierwszym a drugim posiłkiem.

Wiem ze dieta jest daleka od perfekcji (brakuje chociażby Oliwy z oliwek) ale stram się jak tylko mogę bo do wakacji już nie daleko…a postepy marne, bo jeszcze ta kontuzja ale teraz mysle ze już będzie lepiej jak zaczne trenowac


Możecie mi poradzic czym czasami urozmaicic jakis posiłek i jakie zmieniki mogę zastosowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Co masz na myśli 'wyrobić z mięsem'?
Jeśli nie masz czasu na przygotowywanie czasami - na to prosta rada: puchy z tuńczykiem
Zawsze mam kilka w szafce i jeśli nie mam mięsa albo nie zdążę przygotować (jeśli mi się nie rozmroziło do końca, a ja właśnie z siłki wróciłem) to otwieram puchę i jem tuńczyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
czyli krótko mówiąc nie mam mięsa czasami;/ bo czasami z kasa nie wyrabiam ale jak narazie raczej zawsze było mięcho tak jak wcześniej napisałem udo z kuraka na dwa razy lub pierś czasami wołowina lub wieprzowina lub ta ryba.

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2009-04-08 23:01:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
- przysiad - sztanga na barkach, sztanga na klatce
- martwy ciąg - klasyczny, na prostych nogach
- podciąganie na drążku - nachwyt, podchwyt, chwyt neutralny
- wiosłowanie sztangą - nachwyt, podchwyt
- pompki na poręczach
- wyciskanie na ławce płaskiej/skośnej
- wyciskanie żołnierskie

Jakie z tych ćwiczeń możesz wykonywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
robię: przysiad, martwy ciąg,wiosłowanie sztangą,wyciskanie na ławce płaskiej,wyciskanie żołnierskie,pompek na poręczach nie robię bo nie mam poręczy ale można powiedziec ze robię pompki na murkach a podciągania tez nie robię bo nie mam drążka;/

jade tymi cwiczeniami juz drugi tydzien 3 razy w tygodniu,po tym treningu od razu robie jakies cwicznia na brzuch i uginanie rak ze sztangla na bicepsa.

Robię 3serie po 8-9 powtórzeń a w dni bez tego treningu stram sie robic tabate,przysiady ze sztangla na barkach...

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2009-04-09 23:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrób sobie podział na trening A i B z tych ćwiczeń. Zasady są takie: zaczynasz od najcięższych ćwiczeń, czyli od siadów i ciągów. Rozdziel te 2 ćwiczenia, jedno daj do zestawu A, drugie do B. Dodaj po 5 ćwiczeń do każdego zestawu i będzie OK. Jeśli nie masz drążka, możesz zastąpić go wyciągiem. Jeśli nie masz poręczy, to nie zawracaj sobie głowy, bo nie da się tego ćwiczenia zastąpić IMHO.
Jak już ułożysz zestawy, wklej do sprawdzenia.
Po treningu siłowym nie możesz robić tabaty. Tak na prawdę po dobrze zrobionym treningu siłowym nie masz prawa mieć jeszcze siłę na tabatę. Możesz ewentualnie zrobić 10-15 minut aero i tylko tyle. Po tym masz szybko zjeść posiłek potreningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
witam ;) mam 17 lat chciałabym schudnąć z łydek i boczków . Co mam zrobić ?! najbardziej chciałbym robić jakieś ćwiczenia w domu . proszę o opisanie konkretnych ćwiczeń ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie(Białko Weglowodany Witaminy Tłuszcze) kcl [art]

Następny temat

Proszę o pomoc z rzuceniem wagi!!!

WHEY premium