SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zrzucic zbęde kilogramy,jak najszybciej(3 miesiace)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz masuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wróce z wakacji to mysle ze gdzies od 20 lipca zaczne mase:)chodz troche sie boje ze fat wróci ale moze jakos sobie poradze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926


dodam jeszcze dwa zdjecia po dzisiejszym treningu...jeszcze tylko jutro trening i dwa tygodnie przerwy od zelastwa;/ ale pózniej od nowa zabawa z zelastwem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926


takie byle jakie ale jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
Super! Świetnie poradziłeś sobie z tą oponką na dole z którą miałeś problemy.Super, jestem pod wielkim wrażeniem i gratuluję!!!
Ja od jutra 6dni w tygodniu przez godzinę w przedziale gdzieś od6do9 będę ostro ćwiczyć bo widzę że...mordercze treningi dają jednak efekty :) To że nie jem cukiereczków to nic, teraz będę bardziej przykładała się do ćwiczeń, wow, jestem pod wielkim wrażeniem :) Jesteś guru w tym co robisz :)
Pozdrawiam :)

Kochać ponad życie dlatego warto żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
TuoBambola dzieki za ciepłe słowa:)
ale sylwetska plazowa to jeszcze nie jest ale w koncu nie zmiaerzam byc sezonowcem tylko dobrze zbudowanym:)

ja wcale nie cwiczyłęm 3h tak jak ty piszesz ze bedziesz cwiczyc od 6 do 9,ja cwiczyłęm przwaznie godzinke na siłowni 3 razy w tygodniu siłowy i 3 razy tabata przewaznie, jeden dzien przerwy.bo tak jak mówia duzo nie znaczy wcale dobrze,mi sie wyadje ze 1h do 1,5h wystaraczy tylko sie przyłozyc:)


a jeszcze jedno mam takie pytanie do bardziej doswiadczonych bo wydaje mi sie ze mam takie "odstajace" suty,takie duze cycki mi sie wydaje ze mam...i czy to nie jest cos od lipo czy to tylko tłuszcz??

pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
źle zrozumiełeś,
ja tez będę ćwiczyć przez GODZINę w przedziale czasowym od 6 do 9 czyli najwcześniej o6 przez godzinę a najpóźniej o8 przez godzinę :)

Kochać ponad życie dlatego warto żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
aha to źle cie zrozumiałem..ale teraz juz rozumie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2249
Ten temat to najlepszy motywator dla mnie. Świetna przemiana sylwetki, właśnie do czegoś takiego będę dążył, mam nadzieję, że w pół roku się uda, bo widać na Twoim przykładzie, że jak się chce to można. Pozdrawiam i dalszej wytrwałości życzę, tym razem w robieniu masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ladnie ladnie bf około 12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie(Białko Weglowodany Witaminy Tłuszcze) kcl [art]

Następny temat

Proszę o pomoc z rzuceniem wagi!!!

WHEY premium