SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zrzucic zbęde kilogramy,jak najszybciej(3 miesiace)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
MARIAN 17 :
Życzę wytrwałości

Kochać ponad życie dlatego warto żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
mam pytanie a konkretnie to tak:

w sobotę idę na imprezę i takie pytanie czy w tym dniu normalne posiłki spożywać jak w zwykłym dniu?jakiś konkrety posiłek zjeść przed imprezą jak tak to jaki? bo wiadomo będzie zakrapiana...i czy w tym dniu odpuścić trening czy normalnie iść na siłownie? i jak wrócę to przed położeniem się spać zjeść normalnie twaróg i jak wstanę to normalne śniadanie jak zawsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Nie cwicz..
Posilek, ma byc obwfity w ww/b/ i mala porcja t...
Baw sie dobrze...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-05-07 20:00:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
czyli jak np wszamie przed tą imprezką kaszę lub ryż brązowy z piersią kurczaka lub udkiem do tego jakieś warzywko to może być?

dzięki za odpowiedz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Jak najbardziej...
Warzywa tez !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
a i jeszcze jedno pytanie bo z doświadczenia wiem ze na takiej imprezie nie będzie czystej wody mineralnej tylko jakieś kolorowe wody,cole ale na pewno nie light,pepsi i na pewno soki będą, więc nie wiem co by było z tego najlepsze do picia w trakcie imprezy?

i zjedzeniem też pewno będzie kiepsko ale przed wyjściem wszamie porządny posiłek w domu to może nie będzie aż tak źle,a pewno na coś słodkiego się skusze na tej imprezie ale może bardzo nie zaszkodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Uspokuj sie !
Jak cos zjesz, to nie koniec swiata, a napoje "light" wybieraj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1667
Super postępy z redukcją i zycze powodenia w dalszej pracy . Ja tez jestem na redukcji swaliłem juz z siebie 16 kilogramów do wakacji chcem się wyrzeźbic oczywiscie dieta to duzy procent sukcesu ale naprzykład raz w miesiacu badz co 2-3 tygodnie tobie sobie dzien w którym jem to co chcem potem mam jak by KACA MORALNEGO i znowu biorę się do pracy za siebie pozatym dieta nie staje się monotonna :) wiec nie bój się co do tego jedzenia przed imprezka itp ;p pozdro będe zagladał

Mistrzostwem jest bycie mistrzem nad samym sobą

http://www.sfd.pl/sanchez18/BLOG/Redukcja_tego_co_zacząłem-t510874.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
znowu mam pytanie:) jestem dalej na redukcji (tłuszcz już słabo schodzi jeżeli w ogóle coś schodzi;/, około lipca wrzucę znowu jakieś foty do porównania) ale pytanie mam odnośnie przerwy od wycinki,na czym ta przerwa polega ze przez dany okres w ogóle nie cwicze i jem co chce?? bo jak narazie to tylko przeważnie w niedziele zawsze zjem coś słodkiego i czasami jakiś "byle jaki" posiłek a tak po za tym staram się trzymać dietę:) a tak się składa ze w następnym tygodniu jadę na 3 dni na wycieczkę wiec to będzię musowa przerwa od diety i ćwiczeń(bede jadł co mi beda dawać i zapene słodycze itp tez,ale moze to zbytnio nie "rozreguluje" mojego organizmu?). A następna przerwa na początku lipca bo nad morze jade na 2 tyg:)


z góry dzięki za odpowiedz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Z tego co się orientuje, to nie jesz czego chcesz, a podnosisz bilans kaloryczny.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie(Białko Weglowodany Witaminy Tłuszcze) kcl [art]

Następny temat

Proszę o pomoc z rzuceniem wagi!!!

WHEY premium