SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zrzucic zbęde kilogramy,jak najszybciej(3 miesiace)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
A i jeszcze jedno lecisz treningiem cały czas takim samym 3 razy siłka i 3 razy aeroby/hit ? Jak tak patrzę , że zjechałeś prawie 10 kilo to aż wierzyć się nie chce bo wyglądasz na wiele większego niż byłeś przed redukcją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
cały czas takim samym 3 razy siłka i 3 razy aeroby/hit.Moze to tylko tak na zdjeciach wychodzi ze jestem wiekszy zalezy pewno w jakim swietle zrobione...mi sie wydaje ze jest sporo fatu(szczególe jeszcze teraz po tej wycieczce) i ze słabo idzie a teraz w czerwcu i lipcu to juz wogóle kiepsko bedzie wycieczki,zakonczenie roku,imprezy,obóz wiec troche sie obawiam:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Ja też miałem takie problemy z tłuszczykiem :D ;p Mam 18 lat, 189cm. Ważyłem 88kg. W lutym zacząłem porządny trening i schudłem dobre 10kg. Od Kwietnia rozpocząłem trening na masę o znowuż byłem za chudy ^^ teraz moja waga wynosi 83kg i czuje się się świetnie. I teraz z moją sylwetką mogę wyjść na plażę ^^ ;p Ja zacząłem od treningów siłowych połączonych z aerobami + dieta. Ograniczyłem do 0 spożycie Pepsi, chipsów i batoników xD Na początku trudno było ale zastępowałem to owocami, które uwielbiam :d A z treningów to proponuje ABS II + jakiś trening siłowy. Możesz też zacząć biegać co dzień rano.;p Pamiętaj że najlepiej będzie jak w każdy trening siłowy będziesz wplatał sprint (ok. 150m) Np. po każdej skończonej serii.

A oto moje wyniki :D
<a href="http://****************/index.php?polec=8926" title="Do strony głównej">http://img30.imageshack.us/img30/7144/dsc00240b.jpg</a> 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Mareczko z tymi linkami cos jest chyba nie tak bo mi sie nie otwieraja...Mówiasz ze w ciagu dwóch miechów schudłes 10 kilo i potem przeszedłes na mase i przytyłes 5 kilo i duzo poszło w tłuszcz czy nie? bo ja sie boje przejsc na mase bo sie obawiam ze znou wróce do straego wygladu czyli duzo tłuszczu przybedzie a mało miesnia,a ty lepiej wygladałes od razu po redukcji czy czy jak przymasowałes to 5kg??bo bys moze w moim przypadku by tez było tak jak w twoim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Dobrze to nawet na zdjęciach wygląda jak będę miał chwile to przeczytam cały temat pozdro

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Po dlugiej redukcji z masa trzeba dosc delikatnie zaczynac i powoli przechodzic na wieksze ilosci WW.
Marian, jest dobrze ! Wiadomo, ze beda wakacje, ale staraj sie nie zaprzepascic tego co udalo sie dokonac...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-06-06 17:11:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
A ja chciałabym się zapytać co jest lepsze:
czy lepiej jedzenie potraktować blenderem i wszystko na miazgę zrobić :) czy lepiej jest przyjmować jedzonko w postaci stałej... no bo przecież wartości odżywcze są przecież (powinny być:) takie same (...)
Czy to w jakiś sposób spowoduje,że tak bardzo nie przybiorę na wadzę czy to bez różnicy?

Kochać ponad życie dlatego warto żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
JerzyKiler no na zdj nie wygląda źle jakieś postępy są:)ale to jeszcze nie to, byc może ze jakbym przymasował to by było więcej mięśni to może by lepiej wyglądało ale jeszcze nie wiem czy czas na masę...jeszcze jest dużo fatu na klacie,brzuchu,boczkach (widac szczególnie jak siedzę)

bolek1970 myślę ze w połowie lipca jak wrócę z obozu to pomyśle nad masą to wtedy sie napewno zwrócę do ciebie z pomocą:)Postaram się nie zaprzepaścic,myślę ze te 2 tygodnie obozu za bardzo nie zaszkodzą...I dzięki wogóle że zaglądasz do mojego tematu:)

TuoBambola mi się wydaje że to bez różnicy ale lepiej zapytaj kogoś bardziej doświadczonego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kurde z czwartku na piątek w nocy dorwał mnie jakiś wirus(wymioty i biegunka) męczyło mnie całą noc i wczoraj praktycznie nic nie mogłem jeśc(na śniadanie około dopiero 10 zjadłem 1 jajko,2 łyżki owsianych z mlekiem i kubek kakao,potem dopiero około 18 dwa gryzy bułki ze ziarnami i troszke wiejskiego i do tego znowu wypiłem kakao o około 24 jedno jajko i troszeczkę twarogu,kakao nigy nie piłem od czasu gdy jestem na redukcji jedynie wczoraj bo nic innego mi nie mogło przez gradło przejsc jedynie oprócz tego wypiłem 3 szkalnki wody i 3 szklanki herbaty) ogólnie cały dzień przeleżałem bo na nic kompletnie nie mam siły dziś już troszkę lepiej ale nadal słąby jak nie wiem,ale śniadanie poszło z rana normalne ale na siłę a nie wiem jak będzie z następnymi posiłkami czy wejda czy nie, postram sie chociaz samo białko i tłuszcze zjesc(a jak nie to moze kawałek czegos słodkiego zeby kalorie podbic,choc dobrze wiem ze to nie dobre rozwiazanie)



i jeszcze jedno pytanie bo we czwartek(boże ciało) zrobiłem sobie małe odstepstwo od diety (ale trening był a w piatek i dziś miałęm byc basen ale niestety nie wszyło,kompletnie brak sił ale jutro juz postram sie isc na siłke i normalny trening) i zjadłęm pare kawałków cista,pare skrzydełek z grila i czereśnie z dziłąki prosto z drzewa ale pózniej w nocy tak mnie oprózniło do zero poprzez te wymioty i biegunke wiec nie wiem czy to co zjadłęm to miałem policzyc jako normalne kalorie ??ale chyba nie skoro potem to wszytsko zwróciłem??

p.s i jak te nie udane dni duża rolę odegrają na redukcji,bardzo zaszkodziły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
miałem policzyc jako normalne kalorie ??ale chyba nie skoro potem to wszytsko zwróciłem??

ale to chyba to co miało się wchłonąć to już Ci poszło w boczki... tak mi się wydaje

no szkoda,że masz takie chwile słabości na jedzenie...przykro mi z powodu stanu który Cię spotkał, pewnie czymś się strułeś
dużo osiągnąłeś poprzez trening, ale czasem jak czytam Twoje posty to wydaje mi się,że cała ta redukcja,jedzenie, ćwiczenia, nie sprawiają Ci przyjemności.
musisz wejść w ten cały proces ,ale jeśli sobie z tym nie radzisz to zwolnij tempo (moje zdanie)

Kochać ponad życie dlatego warto żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie(Białko Weglowodany Witaminy Tłuszcze) kcl [art]

Następny temat

Proszę o pomoc z rzuceniem wagi!!!

WHEY premium