SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zrzucic zbęde kilogramy,jak najszybciej(3 miesiace)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926


7

to juz osttanie, czekam na jakies rady, sugestie:) bo wakacje juz tuz tuz a tu sporo fatu jeszcze;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, jest spora zmiana. Widać że klatka się zmieniła, brzuch i ręce też wyglądają lepiej. Trzymaj tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
No prosze widac tutaj ze jednak mozna redukowac tluszcz i jednoczesnie robic miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
MARIAN 17 :
Radziłabym:
->SAUNA
->BIEGANIE
->BASEN
->DIETA
->SIŁOWNIA...Tak,ale na rzeźbę, trochę spalisz,ale nie wszystko,i co z tego że wyrobisz sobie mięśnie jak będą niewidoczne

Kochać ponad życie dlatego warto żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
MARIAN 17 :
Oj, spojrzałam na te zdjęcia tylko na samym początku, nie zauważyła efektów końcowych Super!!!

Kochać ponad życie dlatego warto żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
czyli mówicie ze jakies efekty widac na tych zdj:)(tylko ze niektóre sa zrobione na pompie;]) ale to jeszcze nie koniec redukcji bo zamierzam sie co najmniej do wakacji redukowac a potem sie zobaczy,bo teraz to nie wiem czy bedzie łatwo bo jakos sie boje ze ten tłuszcz nie bedzie chiał schodzic;/
a teraz by mi zalezało zeby bf% leciało w dół a kilogramy moga zostac w miejscu bo na wadze spadło około 5 kg a tłuszczu dalej sporo i teraz pewno bedzie go ciezko zbic;/ i troche tez sie boje ze jak czasmi cos podjem(przewaznie w niedziele cos słodkiego zeby troche psychicznie było lżej) albo jak skoncze sie redukowac to ten tłuszcz co zrzuciłem znowu wróci(ale mam nadzieje ze wytrwam i po redukjci zrobie mase,ale do masy to jeszcze chyba dluga droga zeby wogóle ja zaczac i potem powoli bede wracał do normalnego jedzenia to moze nie przyrosnie duzo fatu)


p.s a chyba jak co niedziele zjem sobie cos słodkiego jakies cisto,batonik albo kawałek czekolady to chyba znowu tak bardzo nie zaszkodzi i nie zniszczy efktów?czy pójdzie od razu w tłuszcz ??

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2009-05-03 20:08:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
MARIAN 17 :
Jest OK, ja niestety nigdy pewnie nie będę miała takie brzuszka
Wiesz co, ja jakoś nie cierpię psychicznie z powodu, że nie jem słodyczy...Może i Tobie radziłabym to samo, odłożyć całkowicie słodycze i wszystkie cukry. Nie zrobiłam sobie nawet jednego dnia na pokusę bo...apetyt rośnie w miarę jedzenia :) Wolę nie zaczynać i nie jeść słodyczy...nic co ma cukier(!) Wydaje mi się, że jest ogólnie dużo łatwiej.
A co do Twojego obyczaju że jesz coś w niedzielę to chyba bez przesady, wydaje mi się, że jak o święta zjesz 2kawałki czekolady to nic się nie stanie...
A lato tuż tuż, jeszcze więcej pokus na Ciebie czeka...Tylko omijaj budki z lodami z daleka! Polecam sorbet zrobić niż te paskudne lody :/

Kochać ponad życie dlatego warto żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nic Ci się nie stanie jak zjesz coś słodkiego raz na jakiś czas. Ja na przykład co sobotę jem na mieście jakieś śmieci (KFC, gyros, pizza itd) na obiad i jest git. Szok dla organizmu raz na jakiś czas jest potrzebny. Ale wiadomo, z umiarem...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no czesto nie jem słodyczy przewaznie cos w niedziele bo ochota jest na słodkie:) a teraz zjem napewno cos słodkiego w sobote bo ide na impreze ale moze znowu tak zle nie bedzie...bo alkohol tez szkodliwy;/ wiec bedzie trzeba jakos zumierame;]

ja sie tylko teraz boje ze tłuszcz juz nie bedzie chiał schodzic;/ a jeszcze jest go duzo;/ a chiałbym jeszcze zeby sporo sie spaliło tłuszczu bo w sumie tak jak mówiłem waga by moga zostac taka jak jest ale żeby bf% poszło w dół,chodz tak nie wiem jaki jest obecnie poziom bf% bo nie mam jak sprawdzic...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie(Białko Weglowodany Witaminy Tłuszcze) kcl [art]

Następny temat

Proszę o pomoc z rzuceniem wagi!!!

WHEY premium